ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

ÜNLÜ NEYZEN RAMAZAN SOKAĞI’NDA

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIK SEMİNERİ

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMASI İLE KÖŞK MAHALLESİ ARTIK PRESTİJ SEMTİ OLDU

ÇELİK “SİZLERİN DUASI BEREKET KAYNAĞI”

ÇELİK “SİZLERİN DUASI BEREKET KAYNAĞI”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK’TAN GAZETEMİZE ZİYARET

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATLARINDA DEĞİŞİM SÜRÜYOR
AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATLARINDA DEĞİŞİM SÜRÜYOR

Ak Parti Kayseri ilçe teşkilatlarında değişim devam ediyor. Eylül ayında yapılacak olan kongrede aday olmayacak olan Ak Parti Yahyalı ilçe Başkanı Ahmet Büber’in yerine göreve gelecek olan yeni başkan Esat Türkmenoğlu, “Hedefimiz her seçimde artarak gelen Yahyalı’mızın oy oranını daha da yukarılara çıkartmak” dedi. Ak Parti il Binası’nda kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulunan Ak Parti Yahyalı ilçe Başkanı Ahmet […]

Ak Parti Kayseri ilçe teşkilatlarında değişim devam ediyor. Eylül ayında yapılacak olan kongrede aday olmayacak olan Ak Parti Yahyalı ilçe Başkanı Ahmet Büber’in yerine göreve gelecek olan yeni başkan Esat Türkmenoğlu, “Hedefimiz her seçimde artarak gelen Yahyalı’mızın oy oranını daha da yukarılara çıkartmak” dedi.

Ak Parti il Binası’nda kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulunan Ak Parti Yahyalı ilçe Başkanı Ahmet Büber, yeni göreve gelecek olan Esat Türkmenoğlu’un teşkilatın içerisinden gelen kardeşleri olduğunu söyledi.

Büber, “Esat kardeşimiz teşkilatçı bir arkadaşımız. Partimizde çeşitli kademelerde görev aldı. Allah razı olsun bizi hiçbir zaman utandırtmadılar. Esat kardeşim ile teşkilatımızdaki bütün arkadaşlar elinden geldiğinden daha fazlasını yaparak, çalışarak bu sonuçları aldılar. Kamuoyundaki arkadaşlar biliyor ki, Yahyalı teşkilatı her zaman her seçimde oy oranı olarak hep ileriye puanını artırarak bu zamana kadar geldi. Biz artık daha öncede açıkladığımız gibi kendi kişisel problemlerimizden alevi ve işten dolayı yeni kongre sürecinde aday olmayacağımızı bildirmiştik. Genel merkezimizde bizim yerimize Esat kardeşimizde karar kıldı. Bu bizi sevindirdi. Şimdi Esat kardeşimizi zor bir görev bekliyor. Ben şimdiden yeni görevinde Esat Türkmenoğlu başarılar diliyorum” dedi.

Esat Türkmenoğlu ise, “Bizler Ahmet başkanımla gençlik kollarından itibaren beraber çalışıyoruz. Başkanım sağ olsun bizlerin hep yanında oldu. Gençlik kollarına ayrı bir önem verdi. Ayrı bir öz güven kazandırttı. Onun için Yahyalı ilçemizde bunun için çok şanslıdır. Ben başkanımıza bu zamanki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hedefimiz her seçimde artarak gelen Yahyalı’mızın oy oranını daha da yukarılara çıkartmak” diye konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz