Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ KAYSERİ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI ŞEHİR TİYATROSU’NDA YAPILDI

Bu haber 04 Kasım 2018 - 14:47 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
AK PARTİ KAYSERİ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI ŞEHİR TİYATROSU’NDA YAPILDI

AK Parti Kayseri İl Danışma Meclis Toplantısı Şehir Tiyatrosu’nda yapıldı.

Kasım Ayı İl Danışma Meclis Toplantısına AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İç Anadolu Bölge Koordinatörü Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis Atçı, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, burada yaptığı konuşmada, “Bugün 16 yaşımızı bitirdik ve 17 yaşımıza bastık. Bir genç delikanlı kıvamında ilk günkü enerjiyle devam eden bir teşkilatımız var. Bunlar sizin sayenizde ve sizlerin gayretleri sonucu ortaya çıkıyor. Belediye başkanlarımızın da bizlere çok ciddi katkıları var. Bizlerin yüzünü yere baktırmadıkları için kendilerine teşekkür ediyorum”. Gelecek hafta bir süreç başlıyor. Bu süreç epeyden beri dillendirdiğimiz müracaatlar. 5 inde başlıyor 12 sine kadar devam edecek. Müracaatlarımızı alacağız. Anketlerimizi değerlendireceğiz. Bu arada anketlerimizde devam edecek. Buradan kadın kolları başkanımıza ve gençlik kolları başkanımıza da anketlere katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler geçen hafta Perşembe günü tüm ilçelerde aynı anda anket yaptık. Bu anketlerimizin neticelerini toparlayıp genel merkezimize bildireceğiz.” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA