Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ KAYSERİ İL GENÇLİK KOLLARI’NDAN COŞKULU DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

Bu haber 14 Kasım 2018 - 12:31 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.
AK PARTİ KAYSERİ İL GENÇLİK KOLLARI’NDAN COŞKULU DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı geniş katılımla gerçekleşti. Şehir Tiyatrosunda düzenlenen toplantıya, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Üniversiteler Başkanı Vahit Atalan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayradar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Kayseri İl Başkan Vekili Fatih Üzüm, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Oğuzhan Cevatemre, Gençlik Kolları MKYK Üyesi Taner Afşar ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş yaptığı konuşma da ‘’ AK Parti bir değerler partisidir. Dünü unutmadan, bugünü en verimli şekilde değerlendirip yarınlara umut olan partidir. Toplantımız vesilesiyle bizden önce il ve ilçe gençlik kollarımızda ter dökmüş emeği geçmiş tüm başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz. Yarınlara daha güçlü bir gençlik ve daha güçlü bir Türkiye bırakmak için tüm teşkilatlarımızla, elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz, çalışacağız’’ İfadelerini kullandı.

Ardından konuşma yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ‘’AK Partimizin en önemli çalışmalarından birisi olan siyaseti gençleştirme çabalarını bizler de canı gönülden destekliyoruz. İnşallah gençlerimizle beraber daha güzel bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vahit Atalan ise, Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısı vesilesiyle Kayseri de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken ‘’ İl, İlçe ve Tüm Kademelerimizin coşku ve heyecanıyla yerel seçimlere hazırlanıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Soru ve Cevap bölümünün ardından İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş ve protokol üyeleri AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vahit Atalan’a günün anısına Bünyan Halısı hediye ettiler. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA