Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ KOCASİNAN GENÇLİK KOLLARINDAN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Bu haber 18 Nisan 2019 - 12:35 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.
AK PARTİ KOCASİNAN GENÇLİK KOLLARINDAN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

AK Parti Kocasinan İlçe Gençlik Kolları, İngilizce Kursu ve Kitap Okuma etkinliği başlattı.

Konu ile ilgili bilgiler veren Ak Parti Kocasinan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Türkay Sarı; “Atalarımızdan aldığımız kültür mirasımızı daha da ileriye taşımak adına Gençlik Kolları Üyelerimize İngilizce Kursu ve Kitap Okuma etkinlikleri düzenlemeye karar verdik. Ecdadımız Osmanlı İmparatorluğu’nun dünyaya hükmettiği zamanlarda tüccarların 4 yabancı dili, ana dili gibi konuşabildiğini hepimiz biliyoruz. Bizler de atalarımızda aldığımız mirası daha ileriye taşımak adına çağımızın en büyük imkanlarından olan teknoloji ve erişim kolaylığını kullanarak İngilizce kursu düzenlemek karar verdik. İngilizce kursuna teşkilat mensuplarımızdan yoğun talep gelmesi üzerine bir an önce kolları sıvayıp kendimizi işin başında bulduk. Temel seviye olan A1 seviyesinde dil kurallarını tamamlayacağız.

Akabinde konuşma ağırlıklı bir eğitime devam edip vatandaşlarımızın kendilerini geliştirmeleri, aziz milletimize faydalı ve kültürlü bireyler yetiştirmek adına devam edeceğiz. Bu şekilde naçizane bizler de üzerimize böyle bir vazifenin düştüğünü anlayıp kendimize görev bilip elimizden geldiğince gayret ederek İngilizce kursumuzu 6 ay gibi bir sürede tamamlamayı hedefliyoruz. İngilizce kurslarımızı düzenlerken arkadaşlarımızın talepleri üzerine kitap okuma etkinleri de düzenleyelim dedik. Bugün ülkemiz şartlarında çoğu kitaplara ulaşmak mümkün Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Kitap alımlarındaki KDV oranlarının sıfırlanması, kitaplara erişim kolaylığı ve bunların yansıra memleketimizdeki kütüphanelerde bu işleri daha kolay kılmaktadır. Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’deki ALAK Suresi 1. Ayette “Yaratan Rabbinin adıyla oku!” der. Bizlere okumanın emrolunduğunun en büyük ispatı budur. Okuyup kendimizi geliştirmek biz gençlerin en büyük görev ve sorumlulukları arasındadır. Biz de AK Parti Kocasinan Gençlik Kolları olarak, her çalışmamızda bize destek olan İlçe Başkanımız Hüseyin Okandan ve bizlere imkân noktasında emeklerini esirgemeyen ismini saymakla bitiremeyeceğimiz teşkilatımızın çok kıymetli büyüklerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! Siz yeter ki bizlere imkân sağlayın, biz her zaman sizlerin yüz akı olacağız!” ifadelerine yer verildi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER