AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

UNUTMADIK!  UNUTTURMAYACAĞIZ!

UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ!

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

Kayseri Ak Parti Milletvekili Adayı Tuğba Yörük Öztürk, Tomarza’yı ziyaret ederek 24 Haziran Seçimlerinde neden Ak Parti’ye oy verilmesini saatlerce bıkmadan usanmadan anlattı. 27.Dönem Kayseri Ak Parti Milletvekili adayı Tuğba Yörük Öztürk, Tomarzalılar ile bir araya geldi. Yörük, sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar ulaşa bildiği tüm Tomarzalılar tek tek sorununu dinleyerek tüm sorunların 24 Haziran’dan […]

Kayseri Ak Parti Milletvekili Adayı Tuğba Yörük Öztürk, Tomarza’yı ziyaret ederek 24 Haziran Seçimlerinde neden Ak Parti’ye oy verilmesini saatlerce bıkmadan usanmadan anlattı.

27.Dönem Kayseri Ak Parti Milletvekili adayı Tuğba Yörük Öztürk, Tomarzalılar ile bir araya geldi. Yörük, sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar ulaşa bildiği tüm Tomarzalılar tek tek sorununu dinleyerek tüm sorunların 24 Haziran’dan sonra son bulacağının altını çizerek Ak Parti’ye neden oy verilmesi gerektiğini akşamın geç saatlerine kadar bıkmadan-usanmadan anlattı.

Yörük, ziyaret sonrasına yapmış olduğu açıklamalarda Tomarzalıların kendisine karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek beni bir bacıları, kızları ve ablaları olarak gördüler. Ben şahsen Tomarzalı kardeşlerimin gözlerinde Devam ışığını gördüm diyerek gözüm arkada gitmiyorum. Partimizi şimdiden verecekleri desteklerden dolayı Tomarzalı kardeşlerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ederim.” dedi.

Ak Parti Milletvekili adayı Tuğba Yörük Öztürk’e Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Tomarza Ak Parti İlçe Başkanı Davut Şahin, Tomarza Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Şahin ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. MURAT GÜRBÜZLER/TOMARZA

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz