Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

AK PARTİ TOMARZA İLÇESİ KASIM AYI GENİŞLETİLMİŞ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

Bu haber 11 Kasım 2018 - 15:59 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
AK PARTİ TOMARZA İLÇESİ KASIM AYI GENİŞLETİLMİŞ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Tomarza İlçesi Kasım Ayı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı.

Tomarza ilçesinde genişletilmiş ilçe toplantısı Kadın ve Gençlik merkezinde yapıldı. Büyük bir katılımla gerçekleşen toplantıya Sanayi ve Teknoloji Komisyon Başkanı Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Türkiye Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyon Başkanı, Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, İlçe Başkanı Davut Şahin ve partililer katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan İlçe Belediye Başkanı Fahrettin Işık, ilçelerinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Eleştiriye açık olduklarını söyleyen Fahrettin Işık, Tomarza’daki gelişmeleri görmeyen daha doğrusu görmek istemeyenlere de; Sırf muhalefetlik yapmak için  örnek verecek olursak Tomarzadaki Devlet Hastanesinin önceki döneminde çalışan yetkili insan konuşuyor. Siz görevli iken hali ne idi hastanenin şimdi ise küçük ameliyatların yapıldığı bir hastane oluşturuldu. Bunu görmemek biraz vicdansızlık değil mi? Dedi.

FAHRETTİN IŞIK; TOMARZA BELEDİYESİ OLARAK YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİ SIRF MUHALEFET ETMEK İÇİN GÖRMEMEZLİKTEN GELMEK VİCDANSIZLIK DEĞİL Mİ?

Programda bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban ÇOPUROĞLU da;  Bizler hep birlikte başaracağız. Burada yapılan hizmetlerin tane tane anlatılması bizi ziyadesi ile memnun etti. Buradaki başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Burada başkanlarımızın başarılı olabilmesi içinde sizlerin desteği ile ellerinin güçlenmesi gerekir.  Destek devam edecek ki, faydalı yapılan işlerin devamı gelecek. Siz bizleri parti teşkilatı olarak destekleyeceksiniz, belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımızda sizi hizmetlerle destekleyecekler.

Tomarza’ya güzel hizmetler yapıldı. Sizler daha iyilerine layıksınız. Teşkilat olarak bizim yüzümüzü Tomarza hiç yere düşürmedi, bundan sonra da düşürmeyeceği inancındayım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor bir kez daha genişletilmiş ilçe toplantımızın sonuçlarının hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA