NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

NURULLAH AYDIN YAZIYOR… KİŞİLİKLER VE YAŞAM ANLAYIŞLARI

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

MUAMMER YILMAZ’IN KALEMİNDEN TAHTA AT

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

İŞKUR VE OSB “İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

BETONART MİMARLIK YAZ OKULU AGÜ’DE BAŞLADI

BETONART MİMARLIK YAZ OKULU AGÜ’DE BAŞLADI

KAYSO “7143 SAYILI YAPILANDIRILMA KANUNU” HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

KAYSO “7143 SAYILI YAPILANDIRILMA KANUNU” HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

ALLAH, KAHRAMAN ORDUMUZU MUVAFFAK ETSİN
  • MURATGÜRBÜZLER
    • MURAT GÜRBÜZLER
    • MURATGuBuZLER@kayserihakimiyet2000.com
    • 14 Şubat 2018 - 11:14:04

Kahraman, Şanlı Türk Ordumuz şuan Afrin başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında yedi düvele karşı mücadele etmektedir. Böylesi bir zamanda siyasi ve olası her türlü çıkarları bir kenara bırakıp Kahraman Ordumuz için 7’den 70’e herkese Yüce Yaradan’a el açıp Mehmetçiğimiz için dualar okumaya davet ediyorum.
Sizlerinde bildiği gibi yaklaşık 1 ay önce ülkemizin güneyinde, Suriye’nin kuzeyinde yuvalanan hain terör örgütü onlarca Türkiye Devleti düşmanı devletin desteğini alan YPG başta olmak üzere PKK, IŞID, DHKP-C ve daha adını sayamadığımız çapulcu sürücü tarihi destanlarla dolu Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi tehdit etme cüretini göstermiştir. Dün olduğu gibi bu günde hiçbir tehdide boyun eğmeyen Devletimiz, operasyon bölgesinde bini aşkın terör örgüt üyesini etkisiz hale getirmiştir. Maalesef bu zaman zarfı içerisinde 31 tane Kahraman Vatan Evladını Şehitlik mertebesine yükselmiş ve 143 kahraman askerimiz ise yaralanmıştır. Bu vesile Kahraman Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı ve milletimizin başı sağ olsun. Yaralı Mehmetçiklerimize ise acil şifalar diliyorum.
Ülkemizin refah ve mutluluğu için kar-kış, soğuk-sıcak demeden yedi düvelle çarpışan Kahraman Ordumuz için siyasi çekişmeleri bir kenara bırakıp Camilerimizde, Kuran Kurslarımızda evlerimizde Kuran-ı okumalı, eğer Kuran-ı Kerim okumayı bilmiyorsak onlar için Yüce Yaradan’dan Mehmetçiğimize kol kanat gelmesi için dualar okumayız. Şuan, Şanlı ordumuzu bizlerin hayır dualarına her zamankinden çok ihtiyacı var. Bununla beraber iş yerlerimizi, evlerimizi, mahallelerimizi ve sokaklarımızı Şanlı Al Bayraklarımızla donatmalıyız. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin her olumsuz koşulda nasıl birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu göstermeliyiz. Ben bir Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bir ferdi olarak PKK’nın siyasi uzantısı HDP hariç tüm partilere birlik ve beraberlik çağrısında bulunuyorum. Bu kendini bilmez çapulcu sürüsü terör örgütleri ve onların destekçisi devletleri sevindirmeyelim. Bugünlerde her zamankiden daha çok birlik ve beraberliğimize ihtiyacımız var. Savaşarak kazanamayacaklarını anlayan Haçlı Ordusu bu sefer aramıza fitne tohumları ekerek, bizleri birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti; Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle koskoca bir devlettir. Bizlerin hepimiz bir bütünüz. Bu bütünlüğü parçalamak yok etmek istiyorlar. Bunlara fırsat vermemek için birbirimizle kenetlenip iç ve dış düşmanlara karşı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kim olduğunu gösterelim. Ne yaparlarsa yapsınlar asla kazanamayacaklar. Birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaklar.
Afrin harekatı başladığı süre içerisinde camilerimizde dualar edilmesini sağlayan Tomarza İlçe Müftülüğümüz başta olmak üzere futbol turnuvası düzenleyerek barış, sevgi ve dostluk maçı düzenlemesine vesile olan Tomarza Belediyemize gerek bir Tomarzalı olarak ve gerekse bir basın mensubu olarak şahsım, ilçe, ilim ve ülkem adına emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz