MÜKREMİN  ÇUHADAR, EĞİTİM SİSTEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

MÜKREMİN ÇUHADAR, EĞİTİM SİSTEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

CHP İL BAŞKANLIĞI’NDA İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

CHP İL BAŞKANLIĞI’NDA İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

TOMARZA DA COŞKULU İLKÖĞRETİM HAFTASI

TOMARZA DA COŞKULU İLKÖĞRETİM HAFTASI

TDP EKİPLERİ OKULLARI ZİYARET ETTİ, ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ

TDP EKİPLERİ OKULLARI ZİYARET ETTİ, ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ

SÜMERBANK KAYSERİ BEZ FABRİKASI ÇALIŞANLARI BULUŞTU

SÜMERBANK KAYSERİ BEZ FABRİKASI ÇALIŞANLARI BULUŞTU

AMATÖR KÜME HAFTA SONUNDA START ALIYOR
AMATÖR KÜME HAFTA SONUNDA START ALIYOR

Amatör küme hafta sonunda start alıyor. 2017-2018 futbol sezonu 9-10 Eylül 2017 tarihlerinde start alıyor. Futbol il temsilcisi Süleyman Özçınar yeni sezon ile ilgili olarak “Hepinize sağlıklı ve başarılı bir  sezon diliyorum.”dedi. İşte ilk haftanın proğramı: (Spor Servisi)    U-17 LİGİ  MÜSABAKA PROGRAMI 10.09.2017  PAZAR                             V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT HİMMETDEDE SPOR                            – DEVELİSPOR     […]

Amatör küme hafta sonunda start alıyor.

2017-2018 futbol sezonu 9-10 Eylül 2017 tarihlerinde start alıyor.

Futbol il temsilcisi Süleyman Özçınar yeni sezon ile ilgili olarak “Hepinize sağlıklı ve başarılı bir  sezon diliyorum.”dedi.

İşte ilk haftanın proğramı: (Spor Servisi)   

U-17 LİGİ  MÜSABAKA PROGRAMI

10.09.2017  PAZAR                             V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

HİMMETDEDE SPOR                            – DEVELİSPOR                                              12.00

GENÇLERBİRLİĞİ                      -ARGINCIKSPOR                                                    14.00

ESEN MAKİNE BELSİNSPOR       -K.İDMANYURDU                                           16.00

10.09.2017  PAZAR                             MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

BUĞDAYLISPOR                    -TALASGÜCÜ BLD.SPOR                                         10.00

ATLETİKSPOR                                     -ERKİLET  SPOR                                              12.00

KAFKASSPOR                                      -K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                               14.00

YAVUZSPOR                             -MİMARSİNANSPOR                                               16.00

10.09.2017  PAZAR                            ORGANİZE  STADI                                        SAAT

ANADOLU YILDIZLARI                        -DEMİRSPOR                                                  12.00

ARGINCIK ESNAFSPOR          -HACILAR ERCİYES GENÇLİK                          14.00

GÜLTEPESPOR                                   -ŞEKERSPOR                                                         16.00

 

12.09.2017  SALI                      V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                         – YAVUZSPOR                                          10.00

HACILAR ERCİYES GENÇLİK       – GÜLTEPESPOR                                                    12.00

TOMARZA BLD.SPOR              – ARGINCIK ESNAFSPOR                                        14.00

ŞEKERSPOR                              – ANADOLU YILDIZLARI                                         16.00

12.09.2017  SALI                      MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

YOLSPOR                                  – ESEN MAKİNE BELSİNSPOR                                  12.00

K.İDMANYURDU                                 – GENÇLERBİRLİĞİ                                       14.00

ARGINCIKSPOR                                  – HİMMETDEDE SPOR                                   16.00

12.09.2017  SALI                      ORGANİZE  STADI                                       SAAT

TALASGÜCÜ BLD.SPOR                       – KAFKASSPOR                                              12.00

MİMARSİNANSPOR                    – ATLETİKSPOR                                                     14.00

ERKİLET  SPOR                                   – BUĞDAYLISPOR                                              16.00

 

14.09.2017  PERŞEMBE             V.MUAMMER GÜLER STADI                          SAAT

KAFKASSPOR                                     – ERKİLET  SPOR                                                   10.00

BUĞDAYLISPOR                                 – ATLETİKSPOR                                                   12.00

K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR              – MİMARSİNANSPOR                                              14.00

YAVUZSPOR                             – TALASGÜCÜ BLD.SPOR                                        16.00

14.09.2017  PERŞEMBE             MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

ANADOLU YILDIZLARI            – HACILAR ERCİYES GENÇLİK                   12.00

GÜLTEPESPOR                                   – TOMARZA BLD.SPOR                              14.00

DEMİRSPOR                              – ŞEKERSPOR                                                        16.00

14.09.2017  PERŞEMBE             ORGANİZE  STADI                                       SAAT

DEVELİSPOR                             – ARGINCIKSPOR                                                   12.00

HİMMETDEDE SPOR                            – K.İDMANYURDU                                  14.00

GENÇLERBİRLİĞİ                      – YOLSPOR                                                               16.00

 

U-14 LİGİ  MÜSABAKA PROGRAMI

09.09.2017  CUMARTESİ           V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

ESEN MAKİNE BELSİNSPOR                 – BAROGÜCÜ                                                        12.00

K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                         -GÜLTEPESPOR                                                    14.00

DOĞA GENÇLİK                                  -ARGINCIK ESNAFSPOR                                         16.00

09.09.2017  CUMARTESİ           MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

HİMMETDEDESPOR                    -ŞEKERSPOR                                                            12.00

ERCİYES İDMANGÜCÜ               -BAŞAKPINAR BLD.SPOR                                  14.00

DEMİRSPOR                              -HACILAR ERCİYES GENÇLİK                                  16.00

 

11.09.2017  PAZARTESİ            V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

ERKİLETSPOR                                    – ERCİYES İDMANGÜCÜ                                         12.00

HACILAR ERCİYES GENÇLİK       – HİMMETDEDESPOR                                             14.00

BAŞAKPINAR BLD.SPOR                       -DEMİRSPOR                                              16.00

11.09.2017  PAZARTESİ            MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

ATLETİKSPOR                                     – K.SİNAN ŞİMŞEKSPOR                                         12.00

ARGINCIK ESNAFSPOR            – ESEN MAKİNE BELSİNSPOR                                  14.00

GÜLTEPESPOR                                   – DOĞA GENÇLİK                                                  16.00

 

13.09.2017  ÇARŞAMBA             V.MUAMMER GÜLER STADI                           SAAT

ŞEKERSPOR                              – HACILAR ERCİYES GENÇLİK                                 12.00

DEMİRSPOR                             – ERKİLET  SPOR                                                   14.00

HİMMETDEDESPOR                    – BAŞAKPINAR BLD.SPOR                                       16.00

13.09.2017  ÇARŞAMBA             MİMARSİNAN STADI                                    SAAT

BAROGÜCÜ                              – ARGINCIK ESNAFSPOR                                        12.00

DOĞA GENÇLİK                                  – ATLETİKSPOR                                                     14.00

ESEN MAKİNE BELSİNSPOR       – GÜLTEPESPOR                                                   16.00

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz