Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png
EMRAH BEKÇİ

ANALİZ

Bu haber 03 Nisan 2019 - 11:49 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
ANALİZ

KUŞATILMIŞ CUMHURBAŞKANI (ANALİZ)

Türkiye’yi yönetenler; yanlarında sözde bürokratik akıl vericiler tarafından kuşatılmış olup; sermayenin, istedikleri tarafa kanalize edilmesine yol açan cenderenin içinde yer almaktadırlar.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, bu kuşatmanın tam merkezinde yer almaktadır. Yerel seçimler ile birlikte etrafında kümelenmiş ve kendisini kuşatan bu çemberi kırmalı, Siyaseten kendisine negatif olacak gidiş hatta dur demelidir.

AKP’nin sözde danışman ve akıl vericileri; sadece Liderleri Recep Tayip Erdoğan’ı değil; Türkiye’yi felakete götüre bilirler…

Sayın Cumhurbaşkanı; FETÖ’nün siyasi uzantısı olan yapıyı ve etrafındaki akıl vericiler ile uzantılarını mercek altına alıp; yerel seçimlerin sonucunu buna göre analiz etmelidir.

Türkiye’de tek bir beka sorunu vardır; FETÖ’nün Siyasi ayağıdır…

Bu siyasi ayak, kuşatılmış Cumhurbaşkanı’nın etrafında halka halinde olduğu şüphesi üzerinde dikkatlice durulmalıdır.

Aksi halde; FETÖ ile mücadele, beka söylemleri buharlaşıp gidecek olup, Türkiye ”Cemaat, Tarikat, Tekke, Zaviye” gibi söylemlerin esaretinde eriyecektir.

1453 Nisan ayında başlayan fetih; 2019 Nisan Ayı başlangıcı ile ya etrafındaki kuşatmayı yıkacak Cumhurbaşkanına ve dolayısı ile Türkiye’ye nefes aldıracak; ya da,FETÖ’nün siyasi ayağı ile birlikte AKP pik yaptığı tırmanışından süratle aşağıya doğru inecektir…

”Sosyoloji” önemli bir bilim dalıdır. Lakin ne muhalefet ne de iktidar partilerinin rağbet ettikleri bir kurum olmamıştır. Halkın aldığı nefesi inceleyen bilim sosyoloji, alınan seçim sonu derslerinden sonra önemsenmesi-dinlenilmesi-okunması gereken önemli bir bilimdir.

Türkiye’de, hangi siyasi ideoloji başta olur ise olsun; yönetilenlerin Türkiye misakında yaşayan tüm insanlar olduğu asla unutulmamalı. 2023 tarihine kadar, yönetim AKP’nin uhdesindedir.

Sayın Cumhurbaşkanı, etrafında öbeklenmiş ve akıl verici olarak devletimiz tarafından maaşlanan kuşatıcıların, ince (G.B.T) Genel Bilgi Toplama analizini yaptırıp; son 2 sene içinde kimlerle dirsek temasında olduklarının ayrıntılı raporlarını okumalıdır.

Yerel seçimle alınan sonuçlar, olumlu-olumsuz olmasına yönelik aklıma gelen Alexander Hamilton’un şu sözleri çok önemlidir:

”Haklı bir siyasi davaya en büyük zararı, muhalefetin acımasızca saldırması değil, yandaşlarının aptalca savunması verir.”

İşte durum bu şekilde olup, en tehlikelisi ise Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafının kuşatılmasıdır.

Balkon konuşmasında yalnız çıkmasının mesajı ise; bu gerçeğin farkında olduğuna bir işaret olarak algılana bilir…

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA