AFRİN’DEN 3. ŞEHİT HABERİ KAYSERİ’YE….

AFRİN’DEN 3. ŞEHİT HABERİ KAYSERİ’YE….

BİLAL ERDOĞAN KAYSERİ’DE

BİLAL ERDOĞAN KAYSERİ’DE

ONLARCA KİŞİ ERCİYES’TE SOĞUĞA MEYDAN OKUYACAK

ONLARCA KİŞİ ERCİYES’TE SOĞUĞA MEYDAN OKUYACAK

AV.NURULLAH AYDIN YAZIYOR…REJİM DEĞİŞİRKEN

AV.NURULLAH AYDIN YAZIYOR…REJİM DEĞİŞİRKEN

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN…..ÇOK BOZULDU

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN…..ÇOK BOZULDU

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN BAYRAM MESAJI
BAKAN ÖZHASEKİ’DEN BAYRAM MESAJI

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN BAYRAM MESAJI: “BU GÜZEL GÜNLERDE TEMENNİMİZ VİCDANLARI YARALAYAN OLAYLARIN SON BULMASI” Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında “gönül almanın” önemine değinen Bakan Özhaseki, “Ramazan-ı Şerif’i tamamlayarak bayrama erişmiş bulunmaktayız. Cenab-ı Hakk Ramazan ayında tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Efendimiz Hz. Muhammed -sav- ‘Ramazan bayramının birinci […]

BAKAN ÖZHASEKİ’DEN BAYRAM MESAJI: “BU GÜZEL GÜNLERDE TEMENNİMİZ VİCDANLARI YARALAYAN OLAYLARIN SON BULMASI”
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Mesajında “gönül almanın” önemine değinen Bakan Özhaseki, “Ramazan-ı Şerif’i tamamlayarak bayrama erişmiş bulunmaktayız. Cenab-ı Hakk Ramazan ayında tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Efendimiz Hz. Muhammed -sav- ‘Ramazan bayramının birinci gecesi rahmet kapıları açılır; edilen dua ve yapılan tevbe reddolunmaz’ buyurmuştur. Bayramlar, sevinç ve neşenin birlikte yaşandığı özel anlardır. Güzellikler paylaşılırken; yapılan sıla-i rahimler ile hem gönüller alınır hem de önemli bir sünnet tatbik edilir. Toplumumuzda yer alan ‘Küslerin bayrama dargın girmesi uygun değildir’ düşüncesi bile bayramların önemini bize anlatmaktadır. Bu güzel günlerde tek temennimiz ise; dünyada yaşanan ve vicdanları yaralayan olayların da son bulmasıdır” ifadelerini kullandı.
Son dönemde tüm dünyada üzücü olayların yaşandığına da mesajında yer veren Bakan Özhaseki, mesajının devamında şunları söyledi:
“Başta bölgemiz olmak üzere dünyanın birçok yerinde vuku bulan elim hadiseler göstermiştir ki; insanlık vicdanı buhrandadır. Hiç şüphe yok ki kurtuluş İslam’ın mesajında saklıdır. İnşallah bayramımız, bu yüce mesajın idrak edildiği bir zaman olacaktır. Ramazan Bayramımızın ülkemiz, bölgemiz ve dünyamız için barış, afiyet ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bayramımız mübarek olsun.”

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz