Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN AKAY; TOKAT VALİSİ BALCI’YI TURHAL ŞEKER’İN 85’NCİ KAMPANYASI  HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ

Bu haber 11 Kasım 2018 - 14:36 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
BAŞKAN AKAY; TOKAT VALİSİ BALCI’YI TURHAL ŞEKER’İN 85’NCİ KAMPANYASI  HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Turhal Şeker Fabrikası Müdürü Hulusi Yüksel ve Şeker İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İbrahim Dayı ile birlikte Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarı dilediler.

Başkan Akay, Vali Dr. Ozan Balcı’ya Kayseri Şeker bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Şeker Fabrikası, Boğazlıyan Şeker Fabrikası ve  85nci kampanya dönemini başarı ile sürdüren Turhal Şeker Fabrikasının faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Başkan Akay ziyaret sonrası Tokat Valiliği önünde basın mensuplarına yaptığı açıklamada;Sayın Valimizi tanımış olmaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade ediyorum. Valimizin, bizim gibi kuruluşlara da yeterince sahip çıkacağının mesajını almaktan da mutlu olduğumuzu belirtmek isterim.

Tokat bölgesindeki çiftçilerin işlerinin iyi yürümesi açısından Tokat’taki Mülki erkana,siyasetçilere, sivil toplum kuruluşlarına  bizimkadar görev düştüğü inancındayız. Sayın Valimizi bu anlayış içerisinde görmekten gerçekten biz de  çok memnuniyet duyduk ve buradaki işlerimizin yürümesi konusunda inşallah elbirliği ile bir gayret gösterilecek ve  bölgeye bu sayede Turhal Şeker Fabrikasının da  önemli bir ekonomik katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Şeker pancarı tarımı konusunda ülke genelinde olduğu gibi Turhal şeker Fabrikasının üretiminde de bu sene bazı eksikliklerin olması bu işin çiftçi açısından ne kadar önemli olduğunu ve çiftçinin daha fazla üretim yapabilmesi için destek sağlanması gerektiğini de Sayın Valimizle İstişare ettik.

Sayın Valimiz şeker sektörünün önemini de  Turhal Şeker Fabrikasının bölgeye katkısını yeterince biliyor. Biz böyle ortak bir anlayış içerisinde başarılı çalışmalara inşallah hep birlikte imza atacağımıza inanıyoruz. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA