Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN BAĞLAMIŞ, ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK VEREN ÜYELERİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 23 Ekim 2018 - 12:31 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
BAŞKAN BAĞLAMIŞ, ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK VEREN ÜYELERİ ZİYARET ETTİ

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, ” Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyası çerçevesinde, indirim yaparak kampanyaya destek veren üyeleri ziyaret etti. Başkan Bağlamış, “Devletimizin ve Milletimizin bekası için ne gerekiyorsa yapmalıyız. Bunun için, kampanyaya destek veren üyelerimize teşekkür ediyorum. İndirim kampanyasının amacına ulaşması için KTB olarak sürekli üyelerimizle iletişim halindeyiz” dedi.

Başkan Bağlamış, ” Bildiğiniz üzere, TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB), Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkıda bulunmak amacıyla; 81 il ve 160 ilçede bulunan 365 oda ve borsa nezdinde başlattığı çalışmaya Kayseri Ticaret Borsası olarak bizlerde destek veriyoruz. Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak’ın açıkladığı, “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı”na ilk açıklandığı andan itibaren destek olunması çağrısı yapmıştık. Yaptığımız bu çağrı üyelerimiz nezdinde olumlu karşılık buldu ve indirim kampanyasına imkanları dahilince katkı sağlamaya başladılar. Enflasyonla Topyekun Mücadele sadece devletin, özel sektörün yada kurumların üzerine bırakılmamalıdır. Toplumumuzun tüm kesimleri olarak elimizi taşın altına koymalıyız. Kayseri iş dünyası olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzun bir kez daha altını çizmek istiyorum. İnşallah, Milletimizin azimli ve kararlı desteği sayesinde bu mücadele amacına ulaşacaktır.  Kayseri Ticaret Borsamızın web sitesinde yayımlanan konuyla ilgili duyuruda kampanyaya katılmak isteyen üyelerimiz için de bir form oluşturuldu. Formu doldurup bize gönderecek olan üyelerimiz Borsamızın TOBB’a bildireceği listede yer alacak.  Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkıda bulunmak isteyen üyelerimiz, konuyla ilgili her türlü belge, döküman ve afişleri borsamızdan temin edebilirler” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER