AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

AKŞENER, KAYSERİ’DE EKONOMİ POLİTİKALARINI ELEŞTİRDİ

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BÜTÜN BAŞARILAR TÜRK MİLLETİ İÇİN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

BAŞARILI SPORCUYA 20 ALTIN

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

KIZILAY YÖNETİMİ MELİKGAZİ’DE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL İFTARLARI DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇELİK YADES’İ TEST EDİYOR
BAŞKAN ÇELİK YADES’İ TEST EDİYOR

Başkan Çelik, yaşlı destek projesinden yararlanan yaşlılarımızı ziyaret etmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Evde Sosyal Destek Hizmeti, Yaşlı Destek Programı (YADES) projesini bizzat projeden yararlananları ziyaret ederek test ediyor. Başkan Çelik, projeden yararlanan Müjgan Özbarutçu’dan sonra Ergül ailesini de ziyaret etti. Başkan Çelik, Ergül ailesinin çocuklarının olmadığını öğrenince “Size hizmet edecek evlatlarınız […]


Başkan Çelik, yaşlı destek projesinden yararlanan yaşlılarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Evde Sosyal Destek Hizmeti, Yaşlı Destek Programı (YADES) projesini bizzat projeden yararlananları ziyaret ederek test ediyor. Başkan Çelik, projeden yararlanan Müjgan Özbarutçu’dan sonra Ergül ailesini de ziyaret etti. Başkan Çelik, Ergül ailesinin çocuklarının olmadığını öğrenince “Size hizmet edecek evlatlarınız biziz” diye konuştu.
Büyükşehir Belediyesi’nin 65 yaş ve üzeri yaşlılarımıza evlerinde destek hizmeti verdiği YADES projesi büyük ilgi gören ve dua alan bir proje oldu. Projenin aksamadan sürdürülmesi ve yaşlılarımıza gereken özenin verilmesi üzerinde hassasiyetle duran Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, projeden yararlanan yaşlılarımızı ziyaret ederek verilen hizmetleri test ediyor.
Başkan Mustafa Çelik, YADES ekipleri tarafından evleri temizlenen ve kişisel ihtiyaçları giderilen Cemalettin ve Fatma Ergül çiftini ziyaret etti. Bir süre önce felç geçiren Cemalettin Ergül ve eşi Fatma Ergül ile sohbet eden Başkan Çelik, evde destek hizmeti ile ilgili görüşlerini aldı. Başkan Mustafa Çelik, Ergül çiftinin çocuklarının olmadığını öğrenince “Size hizmet edecek olan evlatlarınız biziz” ifadelerini kullandı. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz