Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN MÜKELLEFLERE TEŞEKKÜR

Bu haber 30 Kasım 2018 - 11:10 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN MÜKELLEFLERE TEŞEKKÜR

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Vergi ödemeleri hususunda hassasiyet gösteren duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Belediyelerin önemli gelir kalemlerinden olan vergilerin mükelleflerden toplanabilmesi adına tüm kolaylıkları gösterdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerini zamanında ödeyen tüm mükelleflere teşekkür etti.

Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşlara daha yaşanabilir bir ilçe sunmak için çalıştıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar; “Belediye tarafından yapılan hizmet ve projelerde vergilerin büyük bir payı var. Ödenen vergiler daha kaliteli hizmetler olarak vatandaşlarımıza geri dönüyor. Daha modern ve daha yaşanabilir bir ilçe sunmak ve yeni Kayseri’yi Kocasinan’da kurmak için aralıksız çalışıyoruz. Vergi ödeme konusunda hassasiyet gösteren tüm hemşerilerime tekrardan teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. .(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA