Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Bu haber 30 Ağustos 2018 - 11:29 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.
BAŞKAN MEMDUH BÜYÜKKILIÇ’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 30 Ağustos’un vatanımızı işgal edenlere karşı, milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde verdiği eşsiz kurtuluş destanının adı olduğunu belirtti.

Cumhuriyetimize hayat veren büyük zaferinin doksanıncı yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve sevinci içerisinde olduklarını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922 de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile vatan topraklarının kurtarıldığını, Türk Milleti Hürriyet ve Bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuştuğunu söyledi

Başkan Memduh Büyükkılıç mesajında; 30 Ağustos Zaferi, savaş meydanlarında kazanılan askeri zaferin ötesinde, tarihi şanlı zaferlerle dolu Aziz Milletimizin bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini gösteren ve kurtuluş mücadelesi veren diğer ulusları cesaretlendirerek, mücadele etmelerini sağlayan bir zafer olmuştur. Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı Zaferin doksan altıncı yıldönümünde, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bu duygularla; Saygıdeğer Melikgazili hemşerilerimizin, Aziz Türk Milletinin ve kahraman Türk Ordusunun tüm mensuplarının  “30 Ağustos Zafer Bayramı”nı kutluyorum” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA