YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

BAŞKAN PALANCIOĞLU KIRSAL MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN PALANCIOĞLU KIRSAL MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ekibiyle birlikte Kuruköprü Mahallesi’nden başlayarak Çatakdere, Kamber, Koçcağız, Kepez ve Yazyurdu mahallelerine teknik gezi düzenledi. Gün boyu mahalleri gezerek vatandaşın eksiklerini belirleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Talas’ın kırsal mahallelerinde iki hafta önce diğer mahalleleri ziyaret etmiştik. Bu seferde kalan diğer mahallelerimizi ziyaret ettik. Bugün Kuruköprü Mahallemizden başladık. Daha sonrasında Çatakdere, Kamber, […]

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ekibiyle birlikte Kuruköprü Mahallesi’nden başlayarak Çatakdere, Kamber, Koçcağız, Kepez ve Yazyurdu mahallelerine teknik gezi düzenledi.
Gün boyu mahalleri gezerek vatandaşın eksiklerini belirleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Talas’ın kırsal mahallelerinde iki hafta önce diğer mahalleleri ziyaret etmiştik. Bu seferde kalan diğer mahallelerimizi ziyaret ettik. Bugün Kuruköprü Mahallemizden başladık. Daha sonrasında Çatakdere, Kamber, Koçcağız, Kepez ve Yazyurdu’nu ziyaret ederek yerinde inceleme yaptık. Gün boyu bütün mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ettik. Yapılacak işlerin talimatını verdik. İnşallah bahsettiğimiz işlerin birçoğu bir ay içerisinde tamamlanmış olacak” dedi.
Vatandaşlarla sohbet edip onların istek, öneri ve sorunlarını dinleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Kırsal mahalleler bir beklenti içindeler. Özellikle 2014 seçimlerinde Bütünşehir Yasası ile birlikte Talas Belediyemize bağlanan mahallelerin, hem Büyükşehir Belediyesi’nden hem de Belediyemizden istekleri var. Biz de bunları yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi her mahallenin de kendine göre farklı talepleri var. Bizde elimizden geldiğince temel ihtiyaçlar başta olmak üzere diğer kırsal mahallelerimizin de ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalar yapıyoruz. Tabi buralar bizim için önemli özellikle Türkiye’nin geleceği açısından önemli çünkü buradaki insanlar sorun sıkıntı çekiyorlar. Merkez’de olduğu gibi biraz daha lüks imkânlar yok. Biz elimizden geldiğince kırsal mahallelerimize, Talas Belediyesi olarak destek veriyoruz. İnşallah bundan sonrada mahallelerimizde daha güzel şartlar göreceğiz diye düşünüyorum. Tüm muhtarlarımıza ve bizleri karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Talas Belediyesi olarak yaptığımız hizmetlerin yerine ulaşacağını düşünüyoruz” diye konuştu.
Başkan Palancıoğlu mahalleleri gezerken sık sık vatandaşlarla sohbet ederek çocuklarla zaman geçirdi. Kepez’de ayçekirdeği hasadı yapan çiftçilerin de yanına giderek çekirdek kurutan Başkan Palancıoğlu mahalle sakinlerinin ikramlarını da geri çevirmedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz