BAKAN HULUSİ AKAR: “HEPSİ BİTECEK”

BAKAN HULUSİ AKAR: “HEPSİ BİTECEK”

SEVR YA DA LOZAN ESARET YA DA BAĞIMSIZLIK

SEVR YA DA LOZAN ESARET YA DA BAĞIMSIZLIK

MİLLİ SAVUNMA BAKANI AKAR BÜYÜKŞEHİR’DE

MİLLİ SAVUNMA BAKANI AKAR BÜYÜKŞEHİR’DE

TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU, HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU, HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

FETÖ OPERASYONUNDA 3 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

FETÖ OPERASYONUNDA 3 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

BİLİM MERKEZİ SARIZ’DA
BİLİM MERKEZİ SARIZ’DA

Kayseri Bilim Merkezi, bilimi genç beyinlerin ilgi alanı haline getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Sarız Belediyesi tarafından İlçeye davet edilen Kayseri Bilim Merkezi burada öğrencilere eğitici faaliyetler içeren programlar sundular. Bilimsel bilgiyi geniş toplum kitlelerine aktarmak hedefini ilke edinen ve Anadolu’nun en kapsamlı bilim merkezi olan Kayseri Bilim Merkezi hafta sonu Sarız’da faaliyetine devam […]

Kayseri Bilim Merkezi, bilimi genç beyinlerin ilgi alanı haline getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Sarız Belediyesi tarafından İlçeye davet edilen Kayseri Bilim Merkezi burada öğrencilere eğitici faaliyetler içeren programlar sundular.
Bilimsel bilgiyi geniş toplum kitlelerine aktarmak hedefini ilke edinen ve Anadolu’nun en kapsamlı bilim merkezi olan Kayseri Bilim Merkezi hafta sonu Sarız’da faaliyetine devam etti. Her hafta sonu bir başka yerleşim merkezinde ücretsiz olarak gerçekleştirilen atölye çalışmalarında eğlenceli ve eğitici bilimsel etkinlikler yer alıyor. Bu hafta sonu Sarız’a giden Kayseri Bilim Merkezi İlçede bulunan Kadın ve Gençlik merkezinde Sarız’lı gençlerle bir araya geldi. Öğrencilere yönelik eğitici etkinlik sergiledi. Kayseri Bilim Merkezi sadece Kayseri’nin değil Anadolu’nun bilim merkezi olma özelliğini taşıyor.
Kayseri Bilim Merkezinin İlçede yaşayan ailelerin çocukların, genç gençlere çok önemli bir eğitici faaliyet icra ettiğine değinen Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu,”Bilimsel bilgiyi geniş toplum kitlelerine aktarmak hedefini ilke edinen ve Anadolu’nun en kapsamlı bilim merkezi olan Kayseri Bilim Merkezine ilçemizdeki çok yaralı olacağına inandığımız bu faaliyetinden dolayı emeklerine sağlık diyorum. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen atölye çalışmalarında eğlenceli ve eğitici bilimsel etkinlikler yer alması çok güzel, katkıda bulunanlara teşekkür ederim “dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz