Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BİLİM ŞENLİĞİ’Nİ 3 GÜNDE 25 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ 

Bu haber 01 Ekim 2018 - 11:39 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.
BİLİM ŞENLİĞİ’Nİ 3 GÜNDE 25 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ 

Kayseri Bilim Merkezi’ni de Bilim Şenliği’ni de sevdi.Bilim Şenliği’ni 3 günde 25 bin kişi ziyaret etti. 

Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri Bilim Merkezi vasıtasıyla bilimi daha geniş kitlelere sevdirmek için gerçekleştirdiği Kayseri Bilim Şenliği’nin 3.’süne büyük ilgi gösterildi. Bilim Şenliği’ni, üç günde 25 bin kişi ziyaret etti.
Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri’ye kazandırdığı Türkiye’nin en gözde bilim merkezlerinden olan Kayseri Bilim Merkezi, iki yılda üçüncü kez Bilim Şenliği düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 28-30 Eylül tarihleri arasında yapılan Bilim Şenliği’nin hem açılışına katıldı, hem de sonraki günlerde de ziyaret ederek özellikle öğrencilerin çalışmalarıyla yakından ilgilendi.
TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri çağrısı kapsamında desteklenen 3. Kayseri Bilim Şenliği’nde 22 ayrı stant kuruldu ve 100’e yakın atölyede farklı çalışmalar yapıldı. Bilimin topluma sevdirilmesi için çeşitli gösterilerin sunulduğu şenlikte güneş enerjili araç yarışı da gerçekleştirildi. Kayseri Bilim Şenliği’ni üç günde 25 bin ziyaretçi gezdi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA