ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

BİRBİRLERİNİ YEDİLER
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 26 Nisan 2015 - 17:42:28

Düşme tehlikesini ensesinde hisseden iki takım kozlarını Balıkesir’de paylaştı. İki takım içinde söylenecek tek söz vardı. Komadalar.

Evet komadan çıkmak istiyorlardı. Düzelteyim çıkmaya çalışıyor gibi yapıyorlardı. Her iki takımın başarısı da yadsınamazdı. Biri Galatasaray’ı  biri de Beşiktaş’ı devirmişti. Öyle havaya girdiler ki sanırsınız ligi ilk 10’un içinde bitirecekler.

Öyle ya kolay mı iki devi yenebilmek. Her maç öyle olur zannettiler. Ama geçmişte yaşananlar öyle demiyordu. Büyük takımları yenenler ligin sonunda ya küme düşmüşler ya da son anda kurtulmuşlardı. Maça gelecek olursak her iki takımında şiddetle 3 puana ihtiyacı vardı. Belki de 3 puan hiçbir işe yaramayacaktı. Sadece ilerleyen haftalar için ümit ışığı olacaktı.

Nede olsa çıkmamış candan ümit kesilmezdi. Matematiksel olarak hala düşmemiştik. Rakiplerimiz kaybediyor, inatla ısrarla biz de puan kaybediyorduk. Küme düşmek için elimizden gelen her şeyi yapıyorduk. Maça golü yiyerek başladık. Sercan’ın şık plasesi ile topu ağlarımızda gördük. Rotasyonlu bir kadro sahadaydı. Sezon başından bu yana yaz boz tahtasına döndü takım. 3 teknik direktörde değişik 11 ler sürdü sahaya. Her gelen bir macera aradı. Deneme yanılma taktikleri izlendi. Sezon başında kadronun iyi olduğunu söylemiştim. Kadro iyi, yönetenler ve teknik heyet tercihi kötü. Böyle olunca sonuca katlanmak zorundasınız.

Dün sahaya kim çıkarsa çıksın çok fazla bir şey değişmezdi. İlk devre Anıl’ın şutunun dışında hiçbir şey hatırlamıyorum. İkinci yarı ise Zoua’nın beraberlik golü, ardından Zec’in vurduğu Boye’nin son anda müdahale ettiği topun dışında akılda kalan çok fazla bir şey yok. İşin gerçeği. Balıkesir deplasmanından 1 puan beklemiyordum. Çünkü bu takım1 puan alacak futbol oynamıyor. Kendi evinde bile kazanması gereken maçta rakip kaleye bile gidemiyor. Evinde kedi olan takım deplasmanda aslan mı olur Allah aşkına. Kısacası her geçen hafta Ptt Ligi’ne bir adım daha yaklaşıyoruz. Garantilememiz için el birliği ile herkes uğraşıyor. Dışardakiler değil, içerdekiler . Maçı özetleyecek olursak ligin en kötü futbolunu oynayan iki takım birer puanı paylaştı. Kısacası birbirlerini küme düşme yolunda yiyip bitirdiler. Son sözde Başkan Ziya Eren’e bu takımın bu hale gelmesinde en büyük etken kendisidir. Akıl hocaları kimse en kısa zamanda değiştirmelidir; diyeceğim ama bu saatten sonra değişse ne yazar, değişmese ne yazar. Yine de bir sözü hatırlatmak isterim.“Hatanın neresinden dönersen kardır.” Hatandan dön Ziya Eren. Yoksa önümüzdeki yıllar sizin için ve takım için çok daha kötü olabilir. Benden söylemesi.

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz