MİDİ VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

MİDİ VOLEYBOLCULAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

ŞEHİR HASTANESİ’NE TAŞINMA İŞLEMİ 29 MAYIS’TA TAMAMLANACAK

ŞEHİR HASTANESİ’NE TAŞINMA İŞLEMİ 29 MAYIS’TA TAMAMLANACAK

BAŞKAN CABBAR HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN CABBAR HASTA VE YAŞLI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇELİK’İN ÖNEM VERDİĞİ YOL

BAŞKAN ÇELİK’İN ÖNEM VERDİĞİ YOL

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VATANDAŞLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VATANDAŞLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

BİRİ ÇIKTI… DİĞERİ İNDİ…
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 17 Mayıs 2015 - 17:47:00

Dün tarihi günlerden birini yaşadık. Kayserispor kupasına kavuşurken, Erciyesspor’da küme düştü.

Sizin anlayacağınız biri çıktı. Biri indi. Dün bir dizi açılış yapmak için Kayseri’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da  bu inişler çıkışlar dikkatini çekmiş olacak ki konuşmasında her iki takıma da atıfta bulundu.

Bu inişlerin çıkışların her halde bir hikmeti var dedi. Tabi ki vermiş oldugu mesajın nerelere gittiği her türlü yorumlanabilir. Ama yorumlanacak bir gerçek var. Erciyessspor küme düştü.

Bağıra bağıra can çekişe çekişe, göz göre göre küme düştü. Hiç kimseye bahene bulunmasın. Geçen sezon bu takımı süper lige çıkartan Ziya Eren, bu kez de küme düşürdü. Teknik heyet tercihleri, futbolcu tercihleri, zamanlı zamansız yaptığı hamleler takımı küme düşürdü.

Ne kadar acı değil mi? Ne kadar üzücü değil mi?

Takımı bir üst lige çıkarmak için çırpınıyorsunuz. Çaba sarfediyorsunuz. Daha sonra da alenen, göz göre göre küme düşürüyorsunuz. Yazık!… Hem de çok yazık!..

Bir takımın kaderiyle bu kadar kolay oynanmaz. Peki çöpe atılan paralara ne demeli? Bunun hesabını kim verecek? Hepsi soru işareti.

Sakın ha sakın Ziya Eren’in aklına alacaklarımı alırım, sonrada giderim diye birşey gelmesin. Gidecekse bu takımı bırakacaksa süper lige çıkartsın, ekonomik açıdan rahatlatsın öyle bıraksın. Hani bir söz varya “İti öldürene sürükletirler” Evet Ziya Bey sakın aklından böyle birşey geçirme.

Gelelim Kayserispor’a..

Sarı-Kırmızılılar, Erciyesspor’un yaptığı yanlışlara düşmedi.

Teknik heyet seçimi, futbolcu seçimi son derece doğruydu. Ligin en pahalı takımını kurdular. En kaliteli kadro Kayserispor’daydı.

Sonucunu da ligi şampiyon bitirerek aldı. Aldıkları bu şampiyonluk analaranın ak sütü gibi helaldir. Aslanlar gibi mücadele ettiler.

Yılmadılar, yıkılmaldılar ve şampiyon oldular. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İnşallah Kayserispor, önümüzdeki sezon Erciyes’in düştüğü yanlışlara düşmez.

Temennilerimiz bu yönde.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz