KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

BOYDAK OTİZMLİ ÇOCUKLAR VE AİLELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Memduh Boydak, Melikşah Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Merkezi tarafından Sosyal Girişimcilik ve Duyarlılık Projeleri dersi kapsamında yürütülen “Otizm için Farkındalık Projesi” çerçevesinde otizmli bireylerin aileleri ile Melikşah Üniversitesi’nde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Programa Melikşah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut D. Mat, Kayseri Otizm Derneği üyeleri, Melikgazi Özel Eğitim Okulu yetkilileri ve öğretmenleri ile otizmli çocukların aileleri katıldı. Yemekte bir konuşma yapan Melikşah Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Memduh Boydak: “Sizleri aramızda görmekten dolayı son derece mutluyuz. Öncelikle üniversite olarak Toplumsal Duyarlılık konularında daha da hassas olacağımızı ifade etmek istiyorum. Duyarlılıklarından dolayı, Toplumsal Duyarlılık Merkezi çalışanlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Otizmli çocuklar ve ailelerine hoşgeldiniz diyen ve ailelere Melikşah Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Merkezi’nin projelerinden kısaca bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Mahmut D. Mat: “Biz üniversitemizde öğrencilere mesleki eğitim verirken, aynı zamanda da öğrencilerimizin içinde yaşadıkları toplumun problemlerini anlamalarını ve onların sevinçlerini, üzüntülerini hep beraber yaşamalarını arzu ediyoruz” dedi.

Program sonunda Memduh Boydak aileleri uğurlayarak yanında getirdiği hediyeleri ailelere takdim etti.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Memduh Boydak, Melikşah Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Merkezi tarafından Sosyal Girişimcilik ve Duyarlılık Projeleri dersi kapsamında yürütülen “Otizm için Farkındalık Projesi” çerçevesinde otizmli bireylerin aileleri ile Melikşah Üniversitesi’nde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. Programa Melikşah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut D. Mat, Kayseri Otizm Derneği üyeleri, Melikgazi Özel Eğitim Okulu yetkilileri ve öğretmenleri ile otizmli […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz