Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BRAİLL ALFABESİ İLE ELİF BA KURSUTAMAMLANDI

Bu haber 02 Nisan 2019 - 11:00 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.
BRAİLL ALFABESİ İLE ELİF BA KURSUTAMAMLANDI

İl Müftülüğü Engelliler Koordinatörlüğümüzün, 11 Şubat 2019 – 25.03.2019 tarihleri arasında, Melikgazi Silver Kur’an Kursu’nda personelimize yönelik başlattığı 64 saatlik “Braill Alfabesi ile Elif Ba” Kursu başarıyla tamamlandı.

Vaiz, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı ve Kur’an Kursu Öğreticilerinden oluşan 25 bayan kursiyer, “Braill Alfabesi ile Elif Ba” Kursu’nu tamamlayarak sertifika almaya hak kazandılar.

Kursiyerler, düzenlenen “Braill Alfabesi ile Elif Ba” Kursu’na destek ve katkılarından dolayı İl Müftümüz Prof. Dr. Şahin Güven’e, İl Müftü Yardımcımız Ahat Taşçı’ya, “Braill Alfabesi ile Elif Ba” kursu hocası, İşaret Dili Öğreticisi, Görme Engelli ve Tarih Öğretmeni Seniha Özcan’a, Engelliler İl Koordinatörleri Yasin Bulut ve Kevser Serap Eliaçık’a çok teşekkür ettiler.

Programda konuşan Müftü Prof. Dr. Şahin Güven, “Personelimizin daha donanımlı olması için çeşitli kurslar ve seminerler düzenlemekteyiz. Bu açıdan bu kursları çok önemli görüyorum. İnsanlara hizmet verirken gerekli olan donanımı ve alt yapıyı oluşturmak için gerçekleştirilen böyle güzel bir kursa katılımlarından dolayı siz değerli kursiyerlerimize ve kurs hocamız Sayın Özcan’a teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

İl Müftüsü Güven, konuşmasının ardından kursiyerlere katılım belgelerini takdim etti. Düzenlenen programa, İl Müftümüz Sayın Güven ile birlikte İl Müftü Yardımcımız Ahat Taşçı, İl Müftülüğü Engelliler Koordinatörü Kevser Serap Eliaçık, Kursu Hocası ve Tarih Öğretmeni Seniha Özcan ile kursiyerler katıldı. (Kurum Haber)

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA