AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

AGÜSPOR, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNİ KOLAY GEÇTİ

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

738602.TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NDAN.18.22.01.2018

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

İSMAİL TAMER: DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR TÜRKİYE VAR

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

KEPSAŞ’TAN YARIYIL TATİLİNDE ANLAMLI PROJE

BÜNYAN BELEDİYESİ’NDEN ÇİFTÇİLERE MAKİNE DESTEĞİ
BÜNYAN BELEDİYESİ’NDEN ÇİFTÇİLERE MAKİNE DESTEĞİ

Bünyan Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısında bölge çiftçisinin kullanması için 3 adet ilaçlama makinesi alarak Bünyan Ziraat Odasına tahsis teme kararı aldı. Bünyan Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanunun 20. maddesine istinaden, 2017 Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Meclis salonunda Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu başkanlığında yapılan toplantıda biri ek olmak üzere 5 gündem maddesi […]

Bünyan Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısında bölge çiftçisinin kullanması için 3 adet ilaçlama makinesi alarak Bünyan Ziraat Odasına tahsis teme kararı aldı.
Bünyan Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanunun 20. maddesine istinaden, 2017 Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Meclis salonunda Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu başkanlığında yapılan toplantıda biri ek olmak üzere 5 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
AK Parti grubu tarafından meclise sunulan ek gündem maddesi ile ilçe çiftçileri için oldukça önem arz eden 3 adet ilaçlama makinesinin Bünyan Belediyesi tarafından alınarak Ziraat odasına tahsis edilmesine oy birliği ile karar verildi. Alınan karar ile Bünyan Belediyesi 2 adet tarla tipi asansörlü 16 metre ilaçlama makinesi ve 1 adet tarla tipi fanlı süne ilaçlama makinesi alacak.
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu;” İlçemiz Ziraat Odası ve çiftçilerimizden gelen talepler üzerine bizde kollarımızı sıvadık. Bünyan her şeyden önce bir tarım ve hayvancılık kenti. Bizim görevimiz istihdam ve üretim kapasitesini artırma adına her türlü tarım ve hayvancılık potansiyelini ortaya koymak, geliştirmek ve değerlendirmektir. Gerek devlet yatırımlarının ilçemize kazandırılması ile gerekse hazırladığımız Avrupa Birliği projeleri ile ilçemizde tarım ve çiftçiliğe katkıda bulunuyoruz. Biz Bünyan Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın her zaman en iyisine layık olduğunu düşünüyor ve en iyisine sahip olması için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bünyan Belediyesi şimdiye kadar her zaman çiftçimizin üreticimizin yanında olduğu gibi, bundan sonra da yanında olmaya devam edecektir. Meclisimizin aldığı karar ile bizden talep edilen makineleri en yakın zamanda çiftçilerimize hediye edeceğiz. Tüm Meclis üyelerime hassasiyetleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz