YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

YEMLİHA YOLU’NU KULLANAN SÜRÜCÜLERE UYARI

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

BAĞLAMIŞ, “ AMACIMIZ ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK”

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

YOL ÇİZGİLERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNCE YAPILIYOR

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

ERÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 4 BÖLÜMDEN 500 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

BÜTÜN ÇOCUKLAR ADINA ÖĞRETMENLERE YAZILMIŞ BİR MEKTUP
  • ALİÖZKANLI
    • ALİ ÖZKANLI
    • aliozkanl@kayserihakimiyet2000.com
    • 9 Ağustos 2017 - 14:18:22

Bizi çok seven, bilmediklerimizi öğreten, hatalarımızı affeden, şefkatli kollarınızla bizi hep koruyan, büyüdüğümüzde çok güzel özelliklerinizle anılarımızda yaşatacağımız biricik öğretmenim,
Ben haylazım, yaramazım, ama öğrenmeye açığım, bana öğretme yöntemin farklı olmalı, beni sevdiğini, bana değer verdiğini sezmeliyim.
Çok duygusalım, lütfen beni anla, çabuk incinir, kırılırım. Beni anlayışla karşıla. Ben kıpır kıpırım, dikkatsizim, dalgınım. Ben söz dinleyen, çalışkan, başarılı bir çocuğum. Yanlış yaptığımda lütfen beni uyarın. Benden yeteneklerim dışında fazla şeyler beklemeyin, beni ağır yüklerin altına koymayın, çocukluğumu yaşayamıyorum.
Ben içime kapalıyım, pek arkadaşım da yok, çok sıkılıyorum, ne yapacağımı bilemiyorum. Konuşmaktan çekiniyorum. Öğretmenim, beni istemesem de sosyal faaliyetlere sokun, uygun görevler verin, benimle ilgilenin, beni sevin, yanağımı, başımı okşayın.
Ben neşeli biriyim. Düzensizliği sevmem. Hata yapınca pişman oluyorum. Gördüğüm bir yanlışlığı aferin alırım düşüncesiyle şikâyet etmeden duramıyorum.
Öğretmenim! Hepimiz birbirimizden çok farklıyız; kimimiz esprili, kimimiz çalışkan, terbiyeli, kimimiz çok hareketli, dikkatsiz, kimimiz kuralcı, bilgiç, kimimiz taklitçi, kimimiz de maalesef tembel.
İşte öğretmenim, bence en önemlisi tembel olmamız, çünkü tembel olan geleceğin asalağı olabilir. İşte asıl bu asalaklık yaramazdır. Onun bu yapısını değiştirmek için elinizden geleni yapın. Hem kendisine hem de topluma faydasız bir insan olmasın.
Minik bir öğrenci de öğretmenine şöyle sesleniyor. Çocuk kalbimi okuyan, beni çok seven, yüzüme gülümseyen, tatlı diliyle ruhumu okşayan öğretmenime kocaman öpücükler gönderiyorum.
Bizi en güzel şekilde yetiştir, bizi dinle, bizi anla, bizimle ilgilen. Çok ama çok sev. Sevgilerimizle ellerinden öpüyoruz sevgili öğretmenim.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz