Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ, ANKARA’DA BAKANLAR İLE GÖRÜŞTÜ

Bu haber 25 Nisan 2019 - 15:54 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ, ANKARA’DA BAKANLAR İLE GÖRÜŞTÜ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye Belediyeler Birliği üyesi Belediye Başkanlarıyla birlikte Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, Bakan Albayrak ve Bakan Kurum’la Kayseri ile ilgili bazı projeleri hakkında da görüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Türkiye Belediyeler Birliği’ndeki AK Partili bazı Büyükşehir ve il belediye başkanlarıyla birlikte ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden Başkan Memduh Büyükkılıç, ziyaret ve sonrasında başta kentsel dönüşüm projeleri olmak üzere Kayseri’yi ilgilendiren konularla ilgili görüşme yaptı. Görüşmede TOKİ ile yapılacak olan kentsel dönüşüm projeleri ele alındı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve belediye başkanları daha sonra Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, heyet halinde yapılan görüşme ve sonrasında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a Kayseri ile ilgili taleplerini iletti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER