Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

BÜYÜKKILIÇ, “ÖĞRETMENLERİMİZE ÖZEL HİZMETLER” 

Bu haber 25 Kasım 2018 - 14:20 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ, “ÖĞRETMENLERİMİZE ÖZEL HİZMETLER” 

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile yurdun her köşesinde fedakârca görev yapan tüm öğretmenlerin bu anlamlı günlerini kutladığını söyledi.
Melikgazi Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme ile Çocuk Meclisi kurslarında eğitim veren öğretmenlere, 24 Kasım Öğretmenler Gününde bir araya gelerek akşam yemeği ikramında bulundu.
Kutlama programına Belediye daire müdürleri ile Melikgazi Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim kursları ile Çocuk Meclisi kurslarında görevli öğretmenler katıldığı akşam yemeği etkinliğine Başkan Memduh Büyükkılıç, İstanbul ilinden telefon bağlantısı ile iştirak ederek öğretmenlere seslendi ve bu anlamlı günde yanlarında olamamanın üzüntüsü içerisinde olduğu söyledi.
Eğitimin ve eğitimcinin dostu olduğunu, yatırım ve hizmetlerle de Melikgazi yatırım ve hizmetlerle de her zaman tescillediğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi olarak 2000 yılında Keykubat Mahallesi’nde çok amaçlı ve büyük ölçekli bir park yaparak 24 Kasım Öğretmenler Parkı ismini vermiştik. O günden bugüne kadar yatırım, onarım ve bakım yapmadığımız okul kalmamıştır. Bu yetmediği gibi 12 okul inşa ederek bölge halkının hizmetine sunduk. Bugüne kadar onlarca okulda öğretmenler odası tanzim ve döşemesi yaptık. Okullara açık alan ve kapalı alan spor sahaları, vermiş olduğumuz eğitim kursları, hep eğitim ve eğitimciye yapılan yatırımlardır” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA