Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BÜYÜKKILIÇ PROF. DR. ŞAHİN GÜVEN’İ TEBRİK ETTİ 

Bu haber 19 Aralık 2018 - 11:13 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.
BÜYÜKKILIÇ PROF. DR. ŞAHİN GÜVEN’İ TEBRİK ETTİ 

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven’in akademik kariyerinde Profesör olmasından dolayı tebrik ettiğini söyledi.
2011 yılında Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne “Öğretim Üyesi” olarak atanan ve Kayseri İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven’in 2015 yılından itibaren Kayseri İl Müftüsü olarak görev yaptığını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Kayseri İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, İl Müftüsü olarak Şehrimizde başarılı hizmet vermiştir. Bu başarısına şimdi de Akademik başarısını da eklemiştir. Hem bir bilim insanı, hem de bir bürokrat ve din Adamı olarak hizmetleri ile her zaman ön planda olan Kayseri İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven. Erciyes Üniversitesinde yaptığı akademik çalışmalar neticesinde Profesör olmuştur. Başarısına başarı ekleyen Güven’i bu anlamda tebrik ediyorum. Böyle çok yönlü bir arkadaş ile görev yapmak ile de gurur duyuyorum. Başarıların devamını diliyorum” dedi. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA