Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, TÜRK-İŞ Kayseri İl Temsilcisi İdris Güven’in organizasyonunda TÜRK-İŞ’e bağlı 13 sendika başkanı ve üyelerin katılımı ile gerçekleştirilen istişare toplantısına katılarak emekçiler ile sohbette ve her zaman eğeme saygılı olduklarını söyledi.

TÜRK-İŞ Kayseri İl Temsilciliğinin istişare toplantısında 13 sendika başkanları ile beraber yapılabilecek sosyal ve kültürel etkinlikler hakkında görüştüklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, çalışanlarının alın teri kurumadan maaşlarını, ikramiyelerini ve diğer ödeneklerini her zaman tam ve zamanında ödediklerini kaydetti.

Her sabah temiz bir çevrede güne MERHABA diyebiliyorsak bunu gerçekleştiren bir ekip bulunduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, belediyelerin 24 saat esasına göre çalıştığını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

BÜYÜKKILIÇ: SENDİKALARIMIZI ÖNEMSİYOR VE DEĞER VERİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, TÜRK-İŞ Kayseri İl Temsilcisi İdris Güven’in organizasyonunda TÜRK-İŞ’e bağlı 13 sendika başkanı ve üyelerin katılımı ile gerçekleştirilen istişare toplantısına katılarak emekçiler ile sohbette ve her zaman eğeme saygılı olduklarını söyledi. TÜRK-İŞ Kayseri İl Temsilciliğinin istişare toplantısında 13 sendika başkanları ile beraber yapılabilecek sosyal ve kültürel etkinlikler hakkında […]

26 Mart 2019 'da eklendi ve 13 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA