Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafı ziyaret etti, terminalde bulunan yolcular ile sohbet ederek Kayseri şehri ile ilgili izlenimlerini   sordu.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafını ziyaret eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Şehirlerarası terminallerin dünyanın her yerinde o şehir için farklı bir yeri olduğunu çünkü o şehre diğer illerden ulaşım merkezlerinden biri olduğunu söyledi.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin İPEK YOLU üzerinde olması Doğu ile Batı, Güney ile Kuzey arasında adeta kavşak görevi yapmasının Kayseri için bir şans olduğunu ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Şehir terminalleri her zaman o şehrin bir aynasıdır. Gerek uçak, tren ve kara yolu terminalleri 24 saat esasına göre çalışan işyerleridir. Her zaman her an hizmet sunan ve yolcuların adeta aktarma istasyonudur. Hem gelen hem de giden yolculardın memnuniyeti şehrin genel kanısı için çok önemlidir. Bu açıdan terminaller aynı zamanda şehrin aynasıdır. Bunun için bu işyerlerini önemsiyoruz” dedi. (Kurum Haber)

 

BÜYÜKKILIÇ,ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ ESNAFI ZİYARET ETTİ

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Memduh Büyükkılıç, Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafı ziyaret etti, terminalde bulunan yolcular ile sohbet ederek Kayseri şehri ile ilgili izlenimlerini   sordu. Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafını ziyaret eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Şehirlerarası terminallerin dünyanın her yerinde o şehir için farklı bir yeri olduğunu çünkü o şehre […]

23 Aralık 2018 'da eklendi ve 19 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA