AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

AY YILDIZLI RENKLERLE MİLLİ İRADE BİSİKLET TURU

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

KAYSERİ YAKIŞANI YAPTI

UNUTMADIK!  UNUTTURMAYACAĞIZ!

UNUTMADIK! UNUTTURMAYACAĞIZ!

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ’A EN GÜZEL ARMAĞAN

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ
BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Babalar Günü nedeniyle Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret etti. Anlamlı ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Babalar Günü nedeniyle Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulunduk.  Bugün ayrıca Ramazan Bayramının üçüncü günü dolayısı ile hem bayramlarını hem de Babalar Günlerini kutladık. Huzur Evi’nde kalan […]

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Babalar Günü nedeniyle Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret etti.

Anlamlı ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Babalar Günü nedeniyle Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulunduk.  Bugün ayrıca Ramazan Bayramının üçüncü günü dolayısı ile hem bayramlarını hem de Babalar Günlerini kutladık. Huzur Evi’nde kalan büyüklerimizin ellerinden öperek, hasbıhal ettik. İmkanlarımız çerçevesinde yaşlılarımızın, büyüklerimizin rahatı ve huzuru için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bugünlere yetiştiren ve geleceğe hazırlayan, tecrübelerinden fazlasıyla hissedar olduğumuz büyüklerimizin, yaşlılarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, mutlu ve huzurlu günler geçirmeleri dileğiyle saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Melikgazi AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ülke ile birlikte Huzur evi ziyaretinde bulunan Başkan Büyükkılıç, yaşlıların var olması, yaşama şevk verdiğini, hayatı öğreten büyüklerin dualarıyla daha başarılı işlere imza atacaklarını sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

 

 

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz