Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BÜYÜKŞEHİR’DE ÖNCE İŞ SAĞLIĞI

Bu haber 03 Ocak 2019 - 11:36 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.
BÜYÜKŞEHİR’DE ÖNCE İŞ SAĞLIĞI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliğine öncelik vermeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, personeline yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ ve ‘İlk Yardım’ seminerleri düzenledi.

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası olan KAYMEK, iş güvenliği konularında da personelini bilinçlendiriyor. Yaklaşık 2 bin 300 personel için başlatılan seminerler periyodik olarak devam edecek. 

İnsan Kaynakları ve Personel Müdürlüğü’nün koordine ettiği seminerlerde meslek hastalıklarının sebepleri ilk yardım, çalışma mevzuatı, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş yeri temizliği ve düzeni, iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar, fiziksel ve ergonomik risk etmenleri, elle kaldırma ve taşıma, yangın ve yangından korunma, ekranlı araçlarla çalışma, elektrik tehlikeleri ve önlemleri gibi konularda bilgiler veriliyor. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA