Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

BÜYÜKSİMİTCİ, “İLK GÜNDEM MADDEMİZ EKONOMİ OLMALI”

Bu haber 01 Nisan 2019 - 12:22 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.
BÜYÜKSİMİTCİ, “İLK GÜNDEM MADDEMİZ EKONOMİ OLMALI”

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, 31 Mart yerel seçim sonuçlarının Kayseri’ye ve ülkemize hayırlı olmasını dileyerek, “Türkiye 31 Mart seçimlerini demokratik bir olgunluk içinde tamamlamıştır. Artık ülke olarak 4.5 yıllık seçimsiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde Türkiye’nin ilk gündem maddesi ekonomi olmalı” dedi.

Türkiye’nin önünde yapısal reformları hayata geçireceği uzun bir dönem olduğuna dikkat çeken Başkan Büyüksimitci, hükümetimizin güçlü ekonomi programı ile reformları bir bir hayat geçireceğinden emin olduklarını söyledi.

Bu sürece Kayseri olarak azami katkı vereceklerini de belirten Başkan Büyüksimitci, “Kayserili sanayiciler olarak bizlerde hep birlikte daha çok üretim, ihracat ve istihdam için çalışıp, ülkemizin kalkınmasına azami katkıyı vereceğiz. Bu vesile ile seçilen tüm başkanlarımıza başarılar diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA