İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

İYİ PARTİ LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

CHP LİSTESİ AÇIKLANDI

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

SAADET PARTİSİ LİSTESİ BELLİ OLDU

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

AK PARTİ’NİN MUHTEMEL MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İÇİN KURBAN KESTİ

CHP İL BAŞKANI FEYZULLAH KESKİN: “HEPİMİZ İÇİN ADALET İSTİYORUZ”
CHP İL BAŞKANI FEYZULLAH KESKİN: “HEPİMİZ İÇİN ADALET İSTİYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘ADALET’ yürüyüşüne CHP Kayseri İl Örgütünden destek geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun 25 yıl hapis cezasına mahkum edilip tutuklanması üzerine İstanbul’a başlattığı ‘ADALET’ yürüyüşüne, CHP Kayseri İl Örgütü 9. günde yürüyüşe katılarak destek verdi. CHP Kayseri İl ve İlçe örgütlerinden yürüyüşe katılan […]

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘ADALET’ yürüyüşüne CHP Kayseri İl Örgütünden destek geldi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun 25 yıl hapis cezasına mahkum edilip tutuklanması üzerine İstanbul’a başlattığı ‘ADALET’ yürüyüşüne, CHP Kayseri İl Örgütü 9. günde yürüyüşe katılarak destek verdi.
CHP Kayseri İl ve İlçe örgütlerinden yürüyüşe katılan partililer ellerinde ‘Adalet’ yazılı pankartlarla yaklaşık 22 kilometre Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüdü.
CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, Kayseri’nin adalet yürüyüşüne tam destek verdiğini belirterek, “İlimizde gerçekleştirdiğimiz eylemlerle ve bugün ‘ADALET’ yürüyüşünün 9. Gününde burada yürüyüşe katılarak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na destek veriyoruz. Gün geçtikçe Ülkenin her bir yanından destek ve katılımların artıyor. Adaleti hepimiz için istiyoruz. Bu gün iktidar olup, güç sahibi olup kendilerinin adalete ihtiyaçları olmadığını düşünenler günü geldiğinde nasıl adalete ihtiyaç duyduklarını anlayacaklardır. AKP’nin Türkiye’ye verdiği zarar ölçülemeyecek boyutlara ulaştı. İktidarın, bu ülkeye verdiği en büyük zarar adalet duygusunda yarattığı tahribattır. Ülkemizi AKP’nin yarattığı bu tahribattan kurtarmanın yolunda yürüyoruz. Bu yolda bizimle birlikte yürüyen tüm
yoldaşlarımıza, her gün eylemlere katılarak, katılamasa da bizimle bu yolu düşünerek hareket eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz