TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

CHP KAYSERİ İL BAŞKANI FEYZULLAH KESKİN’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
CHP KAYSERİ İL BAŞKANI FEYZULLAH KESKİN’İN  KURBAN BAYRAMI MESAJI

Dostluk, kardeşlik, barış, birlik ve beraberliğin en masum haliyle yaşanması gereken bir Kurban Bayramı’nı daha, Cumhuriyetimizin ve ulusumuzun yaşadığı sorunların çözümünden uzak; kan ve gözyaşının İslam dünyasında varlığını hissettirdiği bir ortamda kutluyoruz. Sınırlarımız içerisinde kaybettiğimiz şehitlerimiz ve sınır dışında yaşanan acı bayramı daha hüzünlü kılıyor. Ailelerin evlat acısıyla kavrulan yüreklerinin omuzlarımıza yüklediği sorumluluk büyüktür. Bu […]

Dostluk, kardeşlik, barış, birlik ve beraberliğin en masum haliyle yaşanması gereken bir Kurban Bayramı’nı daha, Cumhuriyetimizin ve ulusumuzun yaşadığı sorunların çözümünden uzak; kan ve gözyaşının İslam dünyasında varlığını hissettirdiği bir ortamda kutluyoruz.

Sınırlarımız içerisinde kaybettiğimiz şehitlerimiz ve sınır dışında yaşanan acı bayramı daha hüzünlü kılıyor. Ailelerin evlat acısıyla kavrulan yüreklerinin omuzlarımıza yüklediği sorumluluk büyüktür. Bu sorunları çözüme kavuşturmak, gözü yaşlı ailelerin yüreğine bir nebze olsun su serpebilmek adına partim ve örgütüm elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.
Ekonomik sorunlar, mezhepsel çatışmalar, terör nedeniyle yurttaşlarımızın bir bayrama daha buruk girmemesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.
Yurttaşlarımıza daha adil, demokratik, laik, çağdaş, hukukun üstünlüğünün egemen olduğu bir Türkiye sunana kadar mücadelemiz devam edecektir.
Bu inanç ve umutla yurttaşlarımızın ve İslam dünyasının Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarken, mezarı başında evlatlarıyla bayramlaşan şehit annelerin ve babaların hüznünü yüreğimizin en derinlerinde hissediyoruz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını, ülkemizin birlik ve bütünlüğü için terör örgütüne karşı mücadelede veren şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ise minnet ve şükranla anıyorum.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanlığında 2 Eylül Cumartesi (Bayramın 2. günü) saat 13:00’da bayramlaşma yapılacak.(Kurum haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz