Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a, İyi Parti ve CHP Kocasinan Meclis Üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Çolakbayrakdar, daha güzel bir Kayseri ve daha yaşanabilir bir Kocasinan için hız kesmeden çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Meclis üyelerini ağırlayan Başkan Çolakbayrakdar, onlarla sohbet edip, yapılan hizmetlerden bahsetti. Başkan Çolakbayrakdar, ilçeye güzel yatırımlar ve projeler hayata geçirdiklerini belirterek, “Kocasinan’ın geleceğiyle ilgili çalışmalar yürüterek, projeler üretiyoruz. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir ilçe bırakma hedefinde emin adımlarla yürüyoruz. Daha modern, daha yaşanabilir ve daha güzel bir Kocasinan için ve hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İnşallah ortak akılla daha iyi bir şehir ve daha güzel bir Kocasinan’ı inşa edeceğiz. Özellikle ilçeye bir taraftan yeni parklar kazandırırken, bir taraftan da mevcut parkların iyileştirilmesi ve işlevselleşmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Parkların içine yeni yaşam alanları yapıyoruz. Erciyesevler Park’ında yaptığımız çalışmayla kuşaklar arasındaki kaynaşmaya katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Gencinden yaşlısına her kesime hitabeden yaşam alanlarımız, örnek olacak” ifadelerini kullandı.

İyi Parti Grubu adına konuşan İyi Parti Meclis Üyesi Kazım Yücel ise Başkan Çolakbayrakdar’ı tebrik ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Öte yandan Başkan Çolakbayrakdar daha sonra Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerini misafir etti. (Kurum Haber)

ÇOLAKBAYRAKDAR, “DAHA GÜZEL KAYSERİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a, İyi Parti ve CHP Kocasinan Meclis Üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Çolakbayrakdar, daha güzel bir Kayseri ve daha yaşanabilir bir Kocasinan için hız kesmeden çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi. Meclis üyelerini ağırlayan Başkan Çolakbayrakdar, onlarla sohbet edip, yapılan hizmetlerden bahsetti. Başkan Çolakbayrakdar, ilçeye güzel yatırımlar ve […]

09 Nisan 2019 'da eklendi ve 23 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA