MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ÖSYM TERCİH BÜROSU HİZMETLERİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK’TEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

BAŞKAN ÇELİK İLE YATIRIM TURU

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

SERİ KATİL HAMDİ KAYAPINAR TUTUKLANDI

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

MİNİKLER BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’I ZİYARET ETTİ 

ÇOLAKBAYRAKDAR, EMNİYET PERSONELİ İLE BİRLİKTE AĞAÇ DİKTİ
ÇOLAKBAYRAKDAR, EMNİYET PERSONELİ İLE BİRLİKTE AĞAÇ DİKTİ

Kocasinan Belediyesi tarafından Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısı ile ağaç dikme etkinliği düzenlendi. Erkilet Osmangazi Mahallesi’nde düzenlenen programa Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Metin Tanrıver, eğitim merkezi öğrencileri, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri katıldı. Her hafta etkinlik düzenlediklerini, […]

Kocasinan Belediyesi tarafından Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısı ile ağaç dikme etkinliği düzenlendi.
Erkilet Osmangazi Mahallesi’nde düzenlenen programa Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Metin Tanrıver, eğitim merkezi öğrencileri, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri katıldı. Her hafta etkinlik düzenlediklerini, bu hafta da Polis Haftası olması dolayısıyla ükenin huzur ve güvenliğini sağlayan polislerle birlikte ağaç dikme etkinliği düzenlediklerini kaydeden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kendilerini yalnız bırakmadıkları için emniyet teşkilatına teşekkürlerini iletti. Şartlar el verdiği sürece etkinliklerin devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkan Çolakbayrakdar; “Bu hafta Polis Haftası ve her hafta düzenli olarak yapmış olduğumuz ağaç dikme töreninde polis okulumuzdaki öğrencilerimizle birlikte ağaç dikme etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun. Onlar bizim huzurlu, güvenli bir ekilde yaşamamız için hem şehrimizde hem ülkemiz genelinde mücadele ediyorlar. Mesai merfumu olmaksızın gece gündüz demeden toplumun huzuru için çalışan tüm polislerimize kolaylıklar diliyorum. Bununla birlikte şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, gazi olan kardeşlerimize de hayırlı, uzun ömürler diliyoruz. Diğer yandan etkinliğimiz içerisinde olarak hem bizim ‘yeşil bir doğa’ temamız içinde yer aldıkları için polis okulu müdürümüz başta olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyoruz. Çünkü onlar da yeşil bir Kocasinan, yeşil bir Kayseri için ‘biz de varız’ diyerek etkinliğimiz içerisinde yer aldılar. Emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Şehrimizi güzelleştirmek, Kayserimizi daha yeşil bir şehir haline getirmek için düzenli olarak bu etkinliklerimiz devam edecek. Bugün de Osmangazi mahallesindeyiz. Mevsim el verdiği sürece ağaç dikme etkinliklerimiz devam edecek. Bu ağaç dikme ile birlikte her bir mahallemizi inşallah daha yaşanabilir konfora ulaştırmak için de gayretlerimiz devam edecek. Biz, bizden sonraki nesillere bırakabileceğimiz daha yeşil bir çevre olabilmesi açısından bu işe ehemmiyet gösteriyoruz. İnşallah daha güzel bir Kocasinan için hep birlikte emek verip yeşillendireceğiz” dedi.
Etkinlikte Başkan Çolakbayrakdar, Emniyet Müdürü Tanrıver, ekipler ve öğrenciler ağaç dikimi gerçekleştirdi. (Kurum Haber)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz