Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan’ın çehresini değiştirecek projelere imza atan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Zümrüt Mahallesi’nde yapımı devam eden pazar yeri çalışmalarını inceledi. İlçeyi daha modern bir görünüme kavuşturmak için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Hemşerilerimizin yaşamaktan keyif alacağı bir Kocasinan inşa ediyoruz” dedi.
Zümrüt Mahallesi’ni cazibe merkezi haline getirecek olan ve 2 bin metrekare alanda yapımı devam eden pazar yeri çalışmalarını inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan belediyesi olarak ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlamış olduğumuz projelerimizi hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın talebi üzerine Zümrüt Mahallemize pazar yeri yapıyoruz. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla pazar yerimiz beklenen hizmeti vermeye başlayacak. Bölgede yaşayan hemşehrilerimiz daha güvenli ve daha konforlu bir ortamda alışverişini yaparken pazarcı esnafımız da kendilerine yakışır güzel bir mekanda vatandaşlarımıza hizmet sunacaklar. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmış olan pazar yerimiz, inşallah önümüzdeki aylar içerisinde tamamlanacak ve hizmete girecek. Bu ve buna benzer hizmetlerle birlikte Kocasinanımızın 116 mahallesinde yapılması geren ihtiyaçları birer birer yerine getirerek, hemşerilerimizin yaşamaktan keyif alacağı bir Kocasinan inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, yapılan proje ve yeniliklerle Kocasinan’ın çehresinin değiştiğini sözlerine ekledi.  (Kurum Haber)

ÇOLAKBAYRAKDAR, “HEMŞERİLERİMİZİN KEYİF ALACAĞI BİR KOCASİNAN İNŞA EDİYORUZ” 

Kocasinan’ın çehresini değiştirecek projelere imza atan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Zümrüt Mahallesi’nde yapımı devam eden pazar yeri çalışmalarını inceledi. İlçeyi daha modern bir görünüme kavuşturmak için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Hemşerilerimizin yaşamaktan keyif alacağı bir Kocasinan inşa ediyoruz” dedi. Zümrüt Mahallesi’ni cazibe merkezi haline getirecek olan ve 2 bin metrekare alanda yapımı […]

30 Eylül 2018 'da eklendi ve 19 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA