Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bölgenin ihtiyacı olan tüm hizmetleri imkanlar ölçüsünde yerine getireceklerini ve çiftçilerin daha fazla kazanç sağlaması için yatırımlarla öncülük edeceklerini söyledi.
Başkan Çolakbayrakdar, Önceki Dönem Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay ve Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdülkadir Güneş ile birlikte Mahzemin Mahallesi’ni ziyaret etti. Kuşçu, Yemliha, Karakimse, Kalkancık, Himmetdede, Kemer, Dadağı, Beydeğirmeni, Molu ve Mahzemin Mahallelerine yeni seçilen ve güven tazeleyen muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, onlarla keyifli sohbetlere imza attı.
Başkan Çolakbayrakdar, yeni seçilen ve güven tazeleyen muhtarlara hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Yaptığımız hizmetlerle her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın güler yüzüyle karşılandık ve hemşehrilerimizin teveccühü ile hız kesmeden yola devam edeceğiz. Bizlere destek veren aziz milletime teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Şimdiye kadar yaptığımız hizmetleri artırarak imkanlar ölçüsünde bu bölgeleri daha yaşanabilir hale getireceğiz. Bölgemizde vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda ziraat, tarım ve hayvancılık yapılabilmeleri için yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Burada yaşayan genç nüfusumuzun ve çiftçilerimizin daha fazla kazanç sağlaması için hizmetlerimizle onlara öncülük edeceğiz. Özellikle kırsal mahallerimize doğalgaz gelmesi için çalışmalar yürütüyoruz ve bunun her zaman takipçisiyiz. Mahzemin ve Ebiç’e inşallah doğalgaz gelmesi noktasında ne gerekiyorsa elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Hemşehrilerim her şeyin en iyisine layık. Bunun için gece-gündüz demeden çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.
Önceki Dönem Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ise Başkan Çolakbayrakdar’ın 4 yıl boyunca mahallelere çok iyi hizmetler ettiğini belirterek, “Başkanımızın önümüzdeki dönem daha da güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. Yeni seçilen ve devam eden muhtarlarımıza hayırlı olsun.” dedi.
Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay da Mahzemin Mahallesi Muhtarlığına yeni seçilen Hüseyin Dikmen’i tebrik etti. Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdülkadir Güneş ise yapılan hizmetlerle bölgenin kaderinin değiştiğine dikkat çekerek, yeni dönemde de hep birlikte çalışarak daha iyi hizmetler yapacaklarını söyledi.  (Kurum Haber)

ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN, KIRSAL KALKINMADA DA ÖNCÜ OLACAK” 

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bölgenin ihtiyacı olan tüm hizmetleri imkanlar ölçüsünde yerine getireceklerini ve çiftçilerin daha fazla kazanç sağlaması için yatırımlarla öncülük edeceklerini söyledi. Başkan Çolakbayrakdar, Önceki Dönem Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay ve Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdülkadir Güneş ile birlikte Mahzemin Mahallesi’ni ziyaret etti. Kuşçu, Yemliha, Karakimse, […]

04 Nisan 2019 'da eklendi ve 11 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA