Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

Kocasinan Belediyesi, hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleri ile vatandaşların daha güzel ve daha konforlu ortamlarda yaşamaları için durmaksızın çalışıyor.

Bu doğrultuda Seyrani Mahallesi’nde ki çalışmaları yakından takip eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Bütün gayretimiz, vatandaşlarımızı daha mutlu etmek içindir” dedi.

Kocasinan Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmaları ile Kocasinan’ı günden güne şekillendirmeye devam ediyor. Bu çerçevede Seyrani Mahallesi’nde devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Seyrani mahallemizde kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor. 2 yıl önce başlatmış olduğumuz kentsel dönüşüm çalışmaları ile mahallemizde hak sahiplerine anahtar teslimlerini gerçekleştirmiştik, bir yandan da çalışmalarımız hala devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mahallemiz Kayseri’ye yakışacak şekilde değişecek ve güzelleşecek, bölge sakinlerimizin ihtiyacı olan okul, cami, pazar yeri gibi her türlü sosyal donatılar inşa edilecektir. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasını ve hak sahiplerinin huzurla oturacakları yeni yuvalarına kavuşmalarını diliyorum. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımızı daha mutlu etmek içindir” ifadelerini kullandı.

İncelemelerin ardından AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ile birlikte bölgede yaşayan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, mahalle sakinlerinin hal ve hatırını sorup onlarla hasbihal etti. Vatandaşlar ise Kocasinan Belediyesinin çalışmalarından dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. (Kurum Haber)

 

 

ÇOLAKBAYRAKDAR, “ÖNCELİĞİMİZ KOCASİNANLILARIN RAHATI VE HUZURU”

Kocasinan Belediyesi, hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projeleri ile vatandaşların daha güzel ve daha konforlu ortamlarda yaşamaları için durmaksızın çalışıyor. Bu doğrultuda Seyrani Mahallesi’nde ki çalışmaları yakından takip eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Bütün gayretimiz, vatandaşlarımızı daha mutlu etmek içindir” dedi. Kocasinan Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmaları ile Kocasinan’ı günden güne şekillendirmeye devam […]

16 Ekim 2018 'da eklendi ve 24 kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA