Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ÇOPUROĞLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ KOCASİNAN İLÇE TEŞKİLATI DANIŞMA MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

Bu haber 30 Eylül 2018 - 15:08 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.
ÇOPUROĞLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ KOCASİNAN İLÇE TEŞKİLATI DANIŞMA MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kocasinan ilçe teşkilatı danışma meclis toplantısına katıldı.

Toplantıya, Önceki dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atcı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolak Bayrakdar, Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ve partililer katıldı.

Ak Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda yapılan Kocasinan ilçe danışma programında bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu;  Hepimizin çok çalışması gerekiyor. Tabi ki çalışacağız. Evde de seçmenlerimiz var. Evdeki seçmenlerimizi de ihmal etmememiz gerekiyor.  Malum önümüzdeki yerel seçimlerde ciddi manada bir tempo olacak. Yalnız bu tempoyu yaşarken çevremizde bu tempoyu hissederken safları sıkı tutmamız gerekiyor. Aramıza fitne ve fesadın girmemesi için. Malum bu dönemde fitne ve fesat ortaya çıkıyor. Birde bu dönemde birçok aday adayı müracaatları olacak.. Genel merkezimiz aday adaylıklarını alabilirsiniz dediği andan itibaren bu süreçte her hangi bir taraf olmadan teşkilatımızla birlikte hareket etmenizi varsa bir duyumunuz teşkilatımızla il yönetimimizle paylaşmanızı rica edeceğim. Çünkü siler bizim sahalardaki yüzlerimizsiniz. Size gelen duyumlar bizler için kıymetlidir.

Birde zaman zaman bize de sizlere de sorulan sorulardan bir tanesi de ittifak ile alakalı sorular. Bu konuda teşkilat olarak bir karar aldık. İttifak ile alakalı açıklamaları genel başkanımız yapacağından sizlerin farklı bir açıklama yapmamalarını rica ediyoruz hepinize katılımlarınızdan dolayı saygılar sunuyorum dedi.(Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA