SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

SÜPER LİG KULÜPLERİNE ‘VAR’ EĞİTİMİ VERİLİYOR

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

MELİKGAZİ’DE ÖNCELİK; SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ANILARLA YOLCULUK

ANILARLA YOLCULUK

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

İÇ ÇAMAŞIRINDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANAN ZEHİR TACİRİNE 8 YIL 4 AY HAPİS

CUMHURİYET MEYDANINDA YENİ YIL ÖNCESİ PANKARTLI SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Cumhuriyet Meydanı, 2014 yılının son akşamında sürpriz bir evlilik teklifine şahitlik yaptı.

Kayseri Dalyan Balıkçılıkta yaklaşık 15 yıldan beri balık satışı yapan Emrah Aksoy (31), iki yıldan beri görüştüğü ve evlilik kararı aldığı Fatma Yenilmez’e (26) havai fişekler ve volkanlar eşliğinde, yeni yıl öncesi pankartlı bir sürpriz evlilik teklifinde bulundu.

Turkcell bayisinde İletişim Danışmanı olarak çalışan Fatma Yenilmez, kendisi için hazırlanan sürpriz evlilik teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemezken Emrah Aksoy’un evlilik teklifini de geri çeviremedi.

30 ARKADAŞI YARDIM ETTİ

Balıkçılıkla uğraşan Emrah Aksoy, 2014 yılının son gecesinde böyle bir evlilik teklifi yapmayı birkaç gün öncesinden planladığını ifade ederek, sürpriz evlilik teklifi öncesinde volkan ve havai fişekler kullanarak Fatma Yenilmez’e özel bir tören hazırladığını ve bu hazırlık esnasında kardeşleri, kuzenleri ile yaklaşık 30 balıkçı arkadaşının kendisine yardım ettiğini söyledi.

Daha öncesinde Fatma Yenilmez’e evlilik teklifinde bulunduğunu fakat bir türlü olumlu cevap alamadığını kaydeden balıkçı Emrah Aksoy, son hazırladığı sürpriz evlilik teklifi ile istediği cevabı aldığını belirtti.

BEKLEMİYORDUM

Arkadaşı Emrah Aksoy’un sürprizlere açık bir kişi olduğunu kaydeden İletişim Danışmanı Fatma Yenilmez,” Emrah bana 1-2 gün Ankara’da olacağını söylemişti. Meğer bana sürpriz hazırlıyormuş. Kız arkadaşımla işyerinden saat 19:30 gibi çıktık. Daha birkaç adım atmadan işyerinin önünde bir kalabalık gördük. Neler oluyor diye düşünemeden volkanlar ve havai fişekler önümüzde ateş aldı. Her yer bir anda aydınlandı. Birde baktım Emrah elinde papatya ve kırmızı güller ile dolu bir buket ile bana doğru geliyor. Çok şaşırdım. Hemen boynuma sarıldı. Çok mutlu olduğumu hissettim. Hayatım boyunca unutamayacağım bir akşam yaşadım. Kendisinin bana yaptığı evlilik teklifini de geri çevirmedim. İnşallah, ikimiz içinde hayırlı olur” dedi.

 

 

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Cumhuriyet Meydanı, 2014 yılının son akşamında sürpriz bir evlilik teklifine şahitlik yaptı. Kayseri Dalyan Balıkçılıkta yaklaşık 15 yıldan beri balık satışı yapan Emrah Aksoy (31), iki yıldan beri görüştüğü ve evlilik kararı aldığı Fatma Yenilmez’e (26) havai fişekler ve volkanlar eşliğinde, yeni yıl öncesi pankartlı bir sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Turkcell bayisinde İletişim Danışmanı olarak […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz