CİLT BAKIMI VE TEMEL MAKYAJ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

CİLT BAKIMI VE TEMEL MAKYAJ KURSUNA BÜYÜK İLGİ

KAYMOS’TA TUNCAY SABUNCU BAŞKAN SEÇİLDİ

KAYMOS’TA TUNCAY SABUNCU BAŞKAN SEÇİLDİ

ÖZHASEKİ: KAYSERİ-ANKARA ARASI 1 SAAT 15 DAKİKA OLACAK

ÖZHASEKİ: KAYSERİ-ANKARA ARASI 1 SAAT 15 DAKİKA OLACAK

MÜSİADDA, ORAN KALKINMA AJANSI MALİ DESTEK PROGRAMI TANITILDI

MÜSİADDA, ORAN KALKINMA AJANSI MALİ DESTEK PROGRAMI TANITILDI

KAR HAVUZUNA ATLAYARAK, SOĞUĞA MEYDAN OKUDULAR…

KAR HAVUZUNA ATLAYARAK, SOĞUĞA MEYDAN OKUDULAR…

DEVELİLER DERNEK YÖNETİMİ İSTİŞARE YAPTILAR

Develi dernek yönetim kurulu ve yedek üyeler istişare toplantısını Cami Kebir Mahallesi maarif caddesi şekerciler çıkmazında bulunan Develili Necati ustanın lokantasında buluştular. Lokanta sahipleri Necati ve Yeter Oben, Oktay Oben, Demir Meyva hazırladıkları Develi Cıvıklısı yediler.

Develi Sosyal yardımlaşama ve dayanışma derneği başkanı Doç. Dr. Kadir Özdamarlar, Tayfur Yurtsever, Prof. Dr. Kemal Atik, İshak Kattaş, İlhami Şekercioğlu, Ramazan Çarkan, Yusuf Ülgü, İsmail Arslan, Ahmet Kozan, Lütfü Çetinkaya Mehmet Ali Fırat katıldığı yemekli istişare toplantısına katıldılar.

Develi dernek yönetimi 2014 yılında yapılan faaliyetleri ve 2015 yılında yapılacak faaliyetleri hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Dernek yönetimi en çok sıkıntıların üyelerin aidat konusunda duyarsız olduklarını söylediler.

Kadir Özdamarlar, Derneğimizin üç yüze yakın üyesi bulunmakta bu üyelerimizden aidat olarak yönetim kurulu ve yönetim kurulu yedek üyeler aidatın fazlasıyla ödemekteler.

Bu ödenen aidat paraları Derneğimizin faaliyet giderleri dernek çalışanımıza harcanmaktadır. Dernek ödeyen kişilerin rakamına merak edenler varsa bu ramak üç yüz kişiden yirmiyi geçmiyor, yani giderleri yönetim kurulu yedek üyeleri karşılıyor.

Dernek bünyesinde ziyaret ekibi kurup, işlerinin yoğun olması dolaysıyla derneğimize gelemeyen Derneğimize üyesi iş adamları ziyaret edip hatırlarını sormak gerekir. “ dedi

İsmail Arslan’da, dernek işi yalınız yönetim kurulu ile olmuyor birlik içinde olup bu aidat konusun tabana indirmek gerekir. Tabana indiğimizde elli kişi aidatın ödediği zaman hiçbir sıkıntımız olmaz yazları toplu kültür gezmesine gidilebilir, yeter ki bu sayıyı bulalım. Bunun için Dernek bünyesinde ziyaret ekibi kurulması gerektiğini ifade etti. Toplantıda yönetimden Ahmet Kozan, Lütfü Çetinkaya fikir, görüş ve önerilerini sundular.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Develi dernek yönetim kurulu ve yedek üyeler istişare toplantısını Cami Kebir Mahallesi maarif caddesi şekerciler çıkmazında bulunan Develili Necati ustanın lokantasında buluştular. Lokanta sahipleri Necati ve Yeter Oben, Oktay Oben, Demir Meyva hazırladıkları Develi Cıvıklısı yediler. Develi Sosyal yardımlaşama ve dayanışma derneği başkanı Doç. Dr. Kadir Özdamarlar, Tayfur Yurtsever, Prof. Dr. Kemal Atik, İshak Kattaş, […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz