KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

KAYSERİSPOR ANTALYA’DA ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ:0-2

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

TEFECİLİK OPERASYONUNDA 4 TUTUKLAMA

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

29 ŞEHİT AİLESİNE ‘DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI’

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

BABASININ BOĞAZINI KESEREK ÖLDÜREN ŞAHIS ADLİYEYE ÇIKARILDI

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

739165.T.C.YAHYALI (SULH HUKUK MAHKEMESİ).18.01.2018

E- FATURA VE E- DEFTER İLE İLGİLİ GÜNCEL GELİŞMELER SEMİNERİ İLE SANAYİ SİCİL UYGULAMALARI SEMİNERİ YAPILDI

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının düzenlemiş olduğu “E- Fatura ve E- Defter İle İlgili Güncel Gelişmeler Semineri İle Sanayi Sicil Uygulamaları Semineri”  16 Aralık 2014 Salı günü, Büyükşehir Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Seminere Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, İdea Teknoloji Direktörü Yalçın Tercan ve İdea Teknoloji Proje Yöneticisi İlknur Gür konuşmacı olarak katılırken, Kayseri SMMM Odası Başkanı Suat Özsoy, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda serbest muhasebeci mali müşavir de dinleyici olarak iştirak etti.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Oda Başkan Yardımcısı Mustafa Kükürtçüoğlu, Hem yılsonu hem de yaklaşan yeni yılın mesleki anlamda çok yoğun geçtiğini ve mesleğe yönelik hiçbir eğitimin atlanmadan gerçekleştirildiğini belirtti. Oda hizmet binası yapımıyla ilgili de bilgilendirmede bulunan Kükürtçüoğlu, binanın kaba inşaatının bittiğini ve dış cephe ile iç mekan yapımına başlandığını söyledi.

İdea Teknoloji Direktörü Yalçın Tercan ve İdea Teknoloji Proje Yöneticisi İlknur Gür E- Fatura ve E- Defter hakkında birer sunum yaparak katılımcıların sorularını yanıtlandırdı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı ise Sanayi Sicil Kanunu ve Uygulanması hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulunarak, uygulamanın Bakanlık sayfasından nasıl yapılacağı konusunda bir sunum yaptı.

Öte yandan 19 Aralık 2014 Cuma günü, Kadir Has Kongre Merkezi’nde, saat 14.00’da, TÜRMOB Genel Sekreterimiz Yücel Akdemir ile YMM. Ali Karakuş’un konuşmacı olarak katılacağı Mesleki Uygulamalarımız İle İlgili Yıl Sonu Hatırlatmaları ve Haksız Rekabetle Mücadele Programı konulu seminer düzenlenecek.

  • Etiketler
  • Açıklama
  • Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının düzenlemiş olduğu “E- Fatura ve E- Defter İle İlgili Güncel Gelişmeler Semineri İle Sanayi Sicil Uygulamaları Semineri”  16 Aralık 2014 Salı günü, Büyükşehir Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Seminere Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kamil Akçadırcı, İdea Teknoloji Direktörü Yalçın Tercan ve İdea Teknoloji Proje Yöneticisi İlknur Gür konuşmacı […]
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz