Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png
Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin koordinatörlüğünde yürütülen KA2 Stratejik ortaklık ”Robotic Over Internet Protocol” projesi kapsamında Polonya , İtalya ve Portekiz’den gelen temsilcileri İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci tarafından kabul edildi. 
Ziyarette konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, "Hayallerimiz büyük, bugün akıllı tahtasız kalmasın diye Türkiye’nin en büyük bütçesi eğitime ayrılmakta. Dünya artık düz, bilgiye ulaşmak artık çok kolay. Bu anlamda mevcut imkânların eşit dağıtıldığı daha adil bir dünya hep birlikte inşa etmeliyiz. Bizlerin büyük hayallerimiz var. Bunu da eğitimle gerçekleştireceğiz.” dedi. 
Polonya, Portekiz ve İtalya’dan gelen misafirlere İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Celalettin Ekinci tarafından Aşure ikramında bulundu. Ekinci, misafirlere ,Aşure hakkında bilgi verdi.
Kabule, Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selçuk Erdem ve Proje Koordinatörü Yılmaz Metin Ünal’da katıldı.  (İHA) 
26 Eylül 2018 - 12:41 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER

EKİNCİ, POLONYA, İTALYA VE PORTEKİZLİ MİSAFİRLERE AŞURE İKRAM ETTİ 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA