ILN00707901-KAYSERİ 6. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN ESAS NO : 2017/502KARAR NO : 2017/486

ILN00707901-KAYSERİ 6. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN ESAS NO : 2017/502KARAR NO : 2017/486

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN, KENTSEL  DÖNÜŞÜMLE PARLAYACAK”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN, KENTSEL DÖNÜŞÜMLE PARLAYACAK”

ASAMOAH GYAN 32. YAŞ GÜNÜNÜ TAKIM ARKADAŞLARI İLE KUTLADI

ASAMOAH GYAN 32. YAŞ GÜNÜNÜ TAKIM ARKADAŞLARI İLE KUTLADI

KAYSERİSPOR, MEDİPOL BAŞAKŞEHİR’E BİLENİYOR

KAYSERİSPOR, MEDİPOL BAŞAKŞEHİR’E BİLENİYOR

YORGAN DİKİMİ NESİLDEN NESİLE MELİKGAZİ’DE DEVAM EDECEK

YORGAN DİKİMİ NESİLDEN NESİLE MELİKGAZİ’DE DEVAM EDECEK

ELİTAŞ “BAYRAMDA HİÇ KUCAKLAŞMAYACAĞIMIZ GRUPLAR VAR”
ELİTAŞ “BAYRAMDA HİÇ KUCAKLAŞMAYACAĞIMIZ GRUPLAR VAR”

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş:  “Bayramda hiç kucaklaşmayacağımız gruplar var. Nerede kripto FETÖ’cü varsa ilgili kuruluşlara bildireceğiz. Ülkenin birliğine engel olmaya çalışanlara hasımlığımız devam edecek” dedi. AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, partisinin Kayseri’deki bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmasında, “Bayramda kucaklaşmayacağımız gruplar var. Ülkenin birliğine engel olmaya çalışanlara hasımlığımız devam edecek” dedi. AK […]

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş:  “Bayramda hiç kucaklaşmayacağımız gruplar var. Nerede kripto FETÖ’cü varsa ilgili kuruluşlara bildireceğiz. Ülkenin birliğine engel olmaya çalışanlara hasımlığımız devam edecek” dedi.

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, partisinin Kayseri’deki bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmasında, “Bayramda kucaklaşmayacağımız gruplar var. Ülkenin birliğine engel olmaya çalışanlara hasımlığımız devam edecek” dedi.
AK Parti il binasının bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Grup Başkanı Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ile İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve çok sayıda partili katıldı.
Ak Parti Grup Başkanı Vekili Mustafa Elitaş, bayramlaşma öncesinde yaptığı konuşmasında, “Kurban Bayramının arife gününde, ana muhalefet partisinin ve diğerlerinin yaptıkları meselelere girmek istemiyorum. İnşallah onlar da bayramdan önceki yanlışları, bayram vesilesiyle bir özeleştiri yaparak bundan sonraki süreçte milletin bütünlüğü ile onların değerlerine saygılı bir şekilde götürme imkanı bulurlar diye ümit ediyorum” dedi.
“Bayramda hiç kucaklaşamayacağımız, dargın olarak görmeyip düşmanlıklarından vazgeçemeyeceğimiz gruplar var.” diyerek konuşmasını sürdüren Elitaş, şunları söyledi: “FETÖ terör örgütü 15 Temmuz günü bu milletin bekasına kastederek. Ülkemizi işgalcilere teslim etmek amacıyla bu vatanı bölmek için ortaya çıktılar. Bunlarla kucaklaşmamız mümkün değil. Nerede kripto FETÖ’cü varsa, nerede gizli bir Türkiye düşmanı varsa, bayram demeden ilgili kurum ve kuruluşlara bildireceğiz. PKK terör örgütünün mensuplarını ve DEAŞ mensuplarını da aynı şekilde bildireceğiz. Ülkenin birliğine bütünlüğüne ve kardeşliğine, bütün olmasına kim engel olmaya çalışıyorsa onlarla düşmanlığımız ve hasımlığımız aynı şekilde devam edecek. Bayram diye ülke düşmanlarını, İslam düşmanlarını göz ardı etmemiz mümkün değil.
Bu işleri yaparken sosyal medyada paylaşarak değil, yetkili kurum ve kuruluşlara bildirerek, görevlilerin görevlerini hızlı bir şekilde yapmalarına yardımcı olmak bizim esas görevimizdir diye düşünüyorum.” (iha)

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz