googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com

ENDÜSTRİDE YÜKSELEN KADINLAR NNYÜ’DE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Bu haber 22 Şubat 2019 - 11:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.
ENDÜSTRİDE YÜKSELEN KADINLAR NNYÜ’DE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Yöneylem Araştırması Kulübü tarafından “2. Endüstri Mühendisleri Kariyer Günü” etkinliği “Endüstride Yükselen Kadınlar” teması ile düzenlendi.

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen Kariyer Günü etkinliğine Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Yöneylem Araştırması Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Lale Özbakır, Çimsa Çimento San. ve Tic. A.Ş. Lojistik Operasyonları Yöneticisi Derya Demircioğlu Koparan ve Ziraat Bankası Operasyonel Uzmanı Yük. Müh. Yasemin Bilim konuşmacı olarak katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan etkinliğin açılış konuşmasını NNYÜ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Erkan Köse yaptı. Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerini çalışma hayatına hazırlamak ve değişik sektörlerdeki başarılı Endüstri Mühendislerinin bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanmak amacıyla kariyer günü etkinlikleri düzenlendiğini belirten Doç. Dr. Erkan Köse, bu tür etkinliklerin öğrencilerin mesleki ve akademik gelişimine önemli katkılar sağladığını söyledi.

Akademik kariyer yapmak isteyen, bankacılık sektöründe veya üretim alanında çalışmak isteyen Endüstri Mühendisi adayı öğrencilere kariyer yollarında izlemeleri gereken adımların anlatıldığı etkinlik sonunda konuşmacılara plaket takdim edildi. (Kurum Haber)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER