ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI’NDA BAŞKAN ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

OZAN DERVİŞ’İN KALEMİNDEN ESKİ GÜNLER

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

TOMARZA”DA 1.707 m2 ARAZİ 1.115.500,00 TL REKOR BİR FİATA SATILDI

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

BAŞKAN NALBANT; GÖREVİMİZİN BİLİNCİNDE İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

DEZAVANTAJLI AİLELERE DESTEK PROJESİ

ERCİYES BİLDİĞİNİZ GİBİ
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 20 Eylül 2015 - 19:24:11

Futbol Federasyonu’nu anlamak mümkün değil.
Kayseri’ye yıllardır üvey evlat muamelesi yapmaya devam ediyor. Geçen hafta iki maçı da aynı zamana koydular. Hadi bir kez oldu diyelim. Bu haftaya ne demeli. Yine aynı tablo. Yazıklar olsun. Adamlar bizle çok net bir şekilde dalga geçiyorlar. Bu rezilliğe dur diyecek kimsenin olmaması da içler acısı. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Kayseri’nin iki takımı var. Ayrı günlere konulabilir ve ya aynı gün ayrı saatlere konulabilir. Bu kadar zor mu? Yöneticilerin Federasyon da ki etkilerini herhalde uzun uzun anlatmaya gerek yok. Acı hem de çok acı.
Gelelim Erciyes maçına. Neresinden başlayalım gerçekten bilmiyorum. İlk devre rezillikte son perdeyi oynadık. Futbolcular herhalde hangi ligde oynadıklarını bilmiyorlar. Karabükspor ilk devrede yarım düzine gol atabilirdi. Rakip 10 dakikada işimizi bitirdi. Emre Öztürk’ün yaptığı hata affedilir gibi değil. Göz göre göre kaleciye geri pas verdi. Zülküf ’ünde uyanık olması lazım. Defans kurgusu zaten bomba. Her an patlayabilir. Bu kadar acemiler tayfasıyla oynarken Zülküf’ün rahat olması da son derece düşündürücü. İkinci golde Muhammed Reis, Zenke ve Alxe işbirliği ile geldi. Göstere göstere attılar. Hiç zorlanmadılar.
Zaten bu golden önce iki tane rakibin net pozisyonları vardı. Anlayacağınız fırtına öncesi sessizliği Romen futbolcular bozdu. Alxe 45 de skoru 3 e taşıdı. 45+1 de ise Muhammed Reis net pozisyondan faydalanamadı. İlk devrede rakip bizi darmaduman etti. Özellikle ilk devrenin son 15 dakikasında sahayı bize dar ettiler. Skorun tarihi bir sonuç olmaması 45 dakikada bizim için bir şanstı. Orta sahası çökmüş , kanatları yürümeyen, defansı ise uyumsuz ve dengesiz bir takımdan ne bekleyebiliriz ki. Kalemize gelen her top pozisyon oldu.
Kendi evimizde tek forvetle ne yapabiliriz ki. Kadrolar arasında neredeyse dağlar kadar fark var. İsimlere bakarsanız aynı gibi. Ama oyuna bakarsanız gerçekten dağlar var. Alaaddin Hoca’ya çok fazla bir şey söylemiyorum. Manzara açık ve net. İkinci yarıda ise ilk yarıda rakibe gol pası veren Emre yerini Mehmet’e geçmişteki günlerini arayan, Erçağ ise yerini Üstün’e bıraktı. Değişen hiç birşey olmadı.Karabük oyunu istediği gibi yönlendirdi. Direkten topları döndü. Kaleci Zülküf kalesinde devleşti. Anlayacağınız maç Zülküf le Karabük arasında oynandı.Bir de buna Taner Yalçın ve Ethem’ in kırmızı kart görerek takımını 9 kişi bırakmaları maçın kötü gidişine tuz biber ekti.
Sözün özü Erciyesspor tarihi bir mağlubiyetten kurtuldu. Ne kadar şükretsek az. Şükür hem de çok şükür.

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz