Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ERCİYES KOLEJİ ÇANAKKALE RUHUNU YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

Bu haber 08 Nisan 2019 - 11:21 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.
ERCİYES KOLEJİ ÇANAKKALE RUHUNU YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

Erciyes Koleji, Çanakkale ruhunun yaşatılması için yaptığı etkinlikleri 18 Mart’la sınırlandırmıyor. Yıl içerisinde de bir dizi etkinlikler gerçekleştiren Erciyes Koleji, Kadir Has Kültür Sanat Merkezi’nde bir program düzenledi.

Erciyes Koleji, “Geçmişini bilmeyen bugününü inşa edemez” düsturundan hareketle Çanakkale’yi anan ve anlatan etkinliklerine devam ediyor. Çanakkale ruhunu tüm yüreklere işlemek, Çanakkale’de yazılan destanı unutturmamak ve hafızalara kazımak için programlar gerçekleştiren Erciyes Koleji, bu kez Ahmet Nedim Kilci’yi ağırladı.

Erciyes Koleji tarafından Kadir Has Kültür Sanat Merkezi’nde yapılan programa Erciyes Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Öğretim Görevlisi Ahmet Nedim Kilci katılarak izleyenlere Çanakkale’yi yaşattı. Gözyaşları ile izlenen program sonrası Erciyes Koleji Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Başyazıcıoğlu, Ahmet Nedim Kilci’ye yaşattığı bu özel gece nedeniyle teşekkür etti. (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA