Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
wezEo.png
wezEo.png

SON DAKİKA


googleplay
Kayseri Hakimiyet Gazetesi / www.kayserihakimiyet2000.com
wem8j.png

ERCİYES TEKNOPARK’TA, GİRİŞİMCİLİK KAMPI BAŞLADI 

Bu haber 25 Eylül 2018 - 10:47 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
ERCİYES TEKNOPARK’TA, GİRİŞİMCİLİK KAMPI BAŞLADI 

PreSera Girişimcilik Kampı 24-28 Eylül 2018 tarihleri arasında Erciyes Teknopark Sera Kuluçka Merkezi’nde başladı.
PreSera Girişimcilik Kampı ile ilgili açıklama yapan Erciyes Teknopark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr.Recai Kılıç şunları söyledi:” PreSera Girişimcilik Kampı ile amacımız girişimci adaylarının teknoloji tabanlı girişimciliğe ilk adımlarını atmalarını sağlayarak; iş fikri üretirken nelere dikkat etmeleri gerekli, bir iş fikri nasıl doğrulanır, müşteri görüşmeleri nasıl yapılmalıdır gibi sorulara cevap bulmalarını sağlamaktır.
Kamp boyunca düzenlenecek eğitimler de, beyin fırtınası etkinlikleri ile girişimci adaylarının, teknoloji tabanlı doğrulanmış iş fikri üretmeleri hedeflenmektedir. Böylece herhangi bir iş fikri olmayan girişimci adaylarının motive edilerek süreç sonunda iş fikri üretmiş olmaları sağlanacaktır.
PreSera Girişimcilik Kampı sonunda başarılı olan ekipler, Sera prototip aşamasına öncelikli katılım hakkı elde edeceklerdir.
Tamamen ücretsiz olan girişimcilik kampı başvuruları herkese açık olup, kontenjan sınırlıdır.
Girişimcilik kampının diğer düzenlenme tarihleri ise 1-5 Ekim ve 8-12 Ekim tarihleri arasında Erciyes Teknopark Sera Kuluçka Merkezi’nde olacaktır.
Teknoloji odaklı iş fikri üretip girişimciliğe adım atmak isteyen herkesi PreSera Girişimcilik Kampına katılmaya davet ediyoruz.  (Kurum Haber)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA