KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

KAYSERİSPOR LİSANSLI ÜRÜN MAĞAZASI AÇILDI

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AFRİN OPERASYONU BAŞARI İLE SÜRÜYOR

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

KADIN KOLLARININ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

DEDEOĞLU, EĞİTİM BİR SEN SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

ERCİYES’TE TEHLİKE ÇANLARI
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 4 Ocak 2015 - 17:11:05

Erciyesspor tepe- taklak gitmeye devam ediyor. Kan değişikliği de işe yaramadı. Oynadığı futbol ile kazanma şansı hiç yok. Kasımpaşa karşısında 1-0 öne geçtikten sonra sürpriz yapar diye bekledik. Ne yazık ki Erciyes bizi yanıltmadı. Golden sonra rakibin üzerine  bir kez bile gidemedi.

Oyunu kendi yarı alanında kabul etti. Gereksiz pas hataları, topu oyunda tutamama hastalıkları yine devam etti. Düşünebiliyormusunuz? 40 dakika oyunu kendi yarıalanımızda kabul ettik.

İleriye çıkma adına hiçbir hamle yapamadık. Defansın inanılmaz hataları kanat oyuncularının yerinde sayması, orta sahayı söylemiyorum çünkü öyle birşey yok. Böyle olunca tabiki golde gecikmedi. Yediğimiz gollerin hepsinde acemilik kokuyordu. Futbolcuları tanımak imkansız, hangi birini sayayım. Emre’den tutun, Necati’si, Anıl’ı, Mehmet’i, Caner’i, Barış Memiş’i,. Sylla, hepsi döküldü. Bu oyunla ligde kalmamız imkansız.

Kasımpaşa işi biraz ciddi tutsa tarihi bir mağlubiyet alırdık. Rakip elini kolunu sallayarak 3 puanı aldı. Üstelik bu zamana kadar deplasmanda hiç kazanamamıştı. Kısacası Erciyesspor bütün takımlara ilaç oluyor. Can suyu veriyor. Böyle giderse üzülerek söylüyorum bu takım küme düşer.

Devre arasında acil takviyeler yapılmalı.  Gerçi nereye yapılacağı da soru işareti. Takım tel-tel dökülüyor. Yine söylüyorum bu kadar acemice, bu kadar beceriksiz, bu kadar duyarsız oynanmaz.

Erciyesspor teslim bayrağını çoktan çekmiş gibi gözüküyor. Bu oyunla kusura bakmayın ligde hiçbir takımı yenemeyiz. Şans eseri aldığmız galibiyetler kimseyi yanıltmasın.

Erciyesspor, bağıra bağıra gidiyor. Paraşütün açılmayacağı kesin. Bu nedenle yönetimin acil hamleler yapması gerekiyor. Yoksa bu takım düşer. Benden söylemesi.

 

 

 

 

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz