TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HUZUREVİ ZİYARETİ

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

ATAŞ, KIRSALDAKİ VATANDAŞI UNUTMADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI YÖRÜK TOMARZA’YI ZİYARET ETTİ

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

MELİKGAZİ AİLESİNDE BAYRAMLAŞMA

ERCİYES’TE TEHLİKE ÇANLARI
  • YAVUZNAVRUZ
    • YAVUZ NAVRUZ
    • YAVUZNAVRUZ@kayserihakimiyet2000.com
    • 4 Ocak 2015 - 17:11:05

Erciyesspor tepe- taklak gitmeye devam ediyor. Kan değişikliği de işe yaramadı. Oynadığı futbol ile kazanma şansı hiç yok. Kasımpaşa karşısında 1-0 öne geçtikten sonra sürpriz yapar diye bekledik. Ne yazık ki Erciyes bizi yanıltmadı. Golden sonra rakibin üzerine  bir kez bile gidemedi.

Oyunu kendi yarı alanında kabul etti. Gereksiz pas hataları, topu oyunda tutamama hastalıkları yine devam etti. Düşünebiliyormusunuz? 40 dakika oyunu kendi yarıalanımızda kabul ettik.

İleriye çıkma adına hiçbir hamle yapamadık. Defansın inanılmaz hataları kanat oyuncularının yerinde sayması, orta sahayı söylemiyorum çünkü öyle birşey yok. Böyle olunca tabiki golde gecikmedi. Yediğimiz gollerin hepsinde acemilik kokuyordu. Futbolcuları tanımak imkansız, hangi birini sayayım. Emre’den tutun, Necati’si, Anıl’ı, Mehmet’i, Caner’i, Barış Memiş’i,. Sylla, hepsi döküldü. Bu oyunla ligde kalmamız imkansız.

Kasımpaşa işi biraz ciddi tutsa tarihi bir mağlubiyet alırdık. Rakip elini kolunu sallayarak 3 puanı aldı. Üstelik bu zamana kadar deplasmanda hiç kazanamamıştı. Kısacası Erciyesspor bütün takımlara ilaç oluyor. Can suyu veriyor. Böyle giderse üzülerek söylüyorum bu takım küme düşer.

Devre arasında acil takviyeler yapılmalı.  Gerçi nereye yapılacağı da soru işareti. Takım tel-tel dökülüyor. Yine söylüyorum bu kadar acemice, bu kadar beceriksiz, bu kadar duyarsız oynanmaz.

Erciyesspor teslim bayrağını çoktan çekmiş gibi gözüküyor. Bu oyunla kusura bakmayın ligde hiçbir takımı yenemeyiz. Şans eseri aldığmız galibiyetler kimseyi yanıltmasın.

Erciyesspor, bağıra bağıra gidiyor. Paraşütün açılmayacağı kesin. Bu nedenle yönetimin acil hamleler yapması gerekiyor. Yoksa bu takım düşer. Benden söylemesi.

 

 

 

 

 

 

  • Etiketler

The comments are closed.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz